Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés "befüvezve"...

Milyen érzés "befüvezve" lenni? Még sosem próbáltam,1 grammtól lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

2500 ért tudok egy sráctól szerezni a suliba, aztmondta hogy ad ilyen csigát is. De mi az a csiga? Lehet bajom ilyen kis mennyiségtől?


Ui: nem kioktatást kérek, hanem a kérdésemre választ


2015. máj. 8. 20:20
1 2
 1/14 szamo77db ***** válasza:
24%
Szerintem jobb lenne, ha ki sem próbálnád. És ez nem kioktatás, hanem a véleményem!
2015. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
igyá mellé akkor nem hat annyira
2015. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én elfogadom a véleményed, csam nem vagyok rá kíváncsi. Nem azt kérdeztem, hogy mi a véleményetek róla.
2015. máj. 8. 20:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi a számod felhívlak elmondom.
2015. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Irj prívibe
2015. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1 gramm az jó sok, több embernek is elég, a csigát a cigi végébe kell tenni, így könnyebb megtekerni. Az meg, hogy milyen érzés megtudod.
2015. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Az 1 gramm olyan sok? Akkor lehet, hogy majd a felét / vagy kevesebbet szívok először, a többi meg félreteszem.

Egyébként akitől veszem rendes srác, azt mondta mindent megmutat, először be is szív velem.

2015. máj. 9. 06:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk a cucc erősségétől is függ, de elsőnek, egydül 0,2-nél többet ne rakj bele. Ha nem elég, akkor csinálj még egy cigit.
2015. máj. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek max 0,1-0,2 kell neked.. A spanglit tekerni szokás és nem szűrővel hanem csigával a végén (egy össze hajtogatott papír darab) mindez azért mert a szűrő felszívja a thc-t..

Amit kapni fogsz az pedig nem egy gramm lesz..fogalmad sincs mennyi az és szépen le leszel húzva..:s namindegy.. derítsd ki valahogy hogy tuti rendeset ad-e.. ha herbálként vagy bioként mondja bele ne szívj..

2015. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Aki így adja, hogy csigát is ad, az vagy lehúzós mint az ÁLLAT vagy nagyon rá akar szoktatni vagy nemtudom.

Ha ne ma legjobb haverok vagytok kb, akkor nem fogsz 1et kapni az már a leírásból látszik.


Jesszus ilyen kamu sz**t rég hallottam. Adok csigát is. Ott van a füzetedben 1000000 csiga kb ha nem sajnálod kitépdesni.

A csiga az egy kis lehetőleg natúr rajzlap szerű téglalap papír teszem azt 2x4.5 cm felgöngyölve csiga formára, hogy hasonlítson egy füstszűrőre, de csak annyit szűr hogy ha jól csinálod akkor a dohányt nem kell köpdösni kifelé a szádból.

Az a gyerek. jóhogynem a levegőt is ő adja hozzá.


A másik meg ha már belevágsz tényleg az hogy,ne herbál legyen meg zsálya.

Nézegess képeket a rendes kanabiszról, meg a zsályáról hogy meg tudd külnöböztetni. Keress illatleírást

ne légy felkészületlen, ha nem fitymatestvéred tényleg a srác. (és még akkor is lehet hogy őt is átverték)

2015. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!