Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akikk értenek a cigikhez,...

Akikk értenek a cigikhez, válaszolnának?

Figyelt kérdés

1. Melyik cigi a legerősebb,leggyengébb?

2. Melyik az a cigi amelyik nem annyira káros? (Kevés nikotin)

3. Mennyire van hatással a testre?(fogyás,egészség,hajritkulás)

4. Akik kissebb korukban kezdtek dohányozni 13-14 éves korukba,mennyire hatott egészségre. Növekedésekben.

5. Fehér,Arany marlboro vagy fehér Dunhill melyik a legjobb?

Írjátok le mióta cigiztes és hány évesek vagytok. Es milyet szívtok és mi a véleményetek róla.

6. Mennyire káros ha gyengébb cigit szívok? 1 honap 1 doboz.



2015. máj. 14. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

" Melyik az a cigi amelyik nem annyira káros? (Kevés nikotin) "


Cigi egyáltalán nem a nikotin miatt káros...

2015. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A világosak általában gyengék, a sötétek erősek. A kátrány miatt káros. Testre való hatása nagyban függ a napi elszívott db számtól. Fél doboznál nem jelentkezett nálam semmi negatív, de az erekre nincs jó hatással. 14-15 áves koromban kezdtem el, 171 cm magas lettem, jól kifejlődött midnenem :). Nekem a Marbi nem esetem. 1 hónap 1 doboz az lófarok, nem sokat ártasz vele. Én most 30 vagyok, 1 hónapja tettem le, kezdetek óta kék cigit szívok , néha Bondot, néha Sofit, régen Multit és volt ilyen hogy Moon (tök olcsó volt).
2015. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Legerősebbek a fekete/piros színjelzésüek, leggyengébbek a szürke, fehér, sárga.

2. Na ilyen nincs. Az amit nem szívsz el.

3. Egészségre nagyon rossz hatással van de ezt szerintem mindenki tudja. Akik le próbálnak szokni azok hízni szoktak, mert a cigi helyett zabálnak. Hajritkulás, szerintem ez emberfüggő, de igen van rá sansz hogy ilyen hatása legyen.

4. 16 évesen kezdtem, 187 cm vagyok.

5. Ezek közül a Marlboro Gold amit én elszívok, a másik kettő p*icsafüst.

6. Káros. Kész, hülyeség ezen filózni. Döntsd el hogy dohányozni fogsz-e avagy sem, és ha igen, akkor meg számíts az egészségügyi következményeire. Ilyen egyszerű.

1 hónap 1 doboz, ja a legtöbben így kezdik. Kocadohányosként. Van erről egy jó mondás: "Mindenki egy szállal kezdi"

2015. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1- Általában a pirosak a legerősebbek, a leggyengébbek pedig a fehérek, ez minden márkára vonatkozik.

2. A közepesek nem annyira károsak. Mondjuk a cigi nem a nikotin miatt káros hanem a több mint 100-200 féle vegyi anyag miatt amit beleraknak a dohányba/kezelik vele. Na meg a cigipapír elégéskor keletkező füst az ami igazán káros.

Egyébként a közepesek azért a legjobbak mert ugye az erősben vannak a legnagyobb dózisú káros anyagok, a gyengébbek meg sokkal hamarabb leragadnak a tüdődben.

Tehát közepes 0,5-0,6 mg -os.

3.Hosszú évek alatt alakulnak ezek ki, nem egy pár hónap után, de vannak hatással a testre, genetika kinek mennyire. Valakire pl nem is káros, 60 éve láncdohányos és kutyabaja, ismerek ilyet.

4. A növekedéshez semmiköze, de genetika kire, hogy hatm int az előbb írtam.

5. A fehér gyenge, tehát ami erősebb az az arany Marlbi.

6-Ha olyan kevés megy el minek cigizel? Ezek szerint nem vagy rászokva. De úgyis rá leszel, nem fogsz megelégedni annyival. Ha már rászoktál akkor közepeset ajánlok Fekete Marlbi pl.

Nem cigizek, passzív dohányos vagyok. Nyáron melóztam trafikban, onnan tudom ezeket.

2015. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1. Piros, fekete cigik (kivéve kék Gauloises, ott piros gyengébb); fehér szofi (1 0,1 1)

2.fehér cigik

3.mértéktől függ

4.nem sokat befolyásol szerintem, de ha folyamatosan dohányzik, akkor hamarabb megáll a növekedés

5. 1 éve (18) piros Marlboro 10/10pont

6.gyengébbel könnyebb jobban rászokni

2015. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

45 éves vagyok,17 éves korom óta dohányzok.

Napi 4 doboz.

1.Legerősebb:symphonia,Piros hosszú marlboro,Djarum,Enter

Leggyengébb:Az összes nöi cigi,arany marlboro.

2.A nöi cigik.

3.nincs hatása.

5.Jó kérdés,ez azt hisszem talán izlés kérdése,szerintem a arany marbi.

6.Semenyire,mire az egyiket elszívod elfelejted,azt,hogy valaha cigiztél volna.

2015. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!