Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » AURORIX, valakinek? Tapasztala...

AURORIX, valakinek? Tapasztalatok? , Jó lenne, vagy ezt a kérdést hol tegyem fel, ahol többen válaszolnának?

Figyelt kérdés

Ez egy MAO-gátló/bénító/inhibitor, szociális környezetben tapasztalható óriási félelmemre és szorongásomra adták.


Senki ne mondja h ez úgysem használ, mert ezzel csak rontja a súlyos állapotom!

Szóval tapasztalatok. Köszönöm


2013. szept. 17. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Miután tapasztalatot kértél, de azt is kikötötted, hogy ne mondja senki, hogy úgysem használ, így nem nyilatkozom...
2013. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
A privát üzenetedre reagálva: ilyen mértékű "idegbajon" és hisztérián nem fog segíteni az Aurorix, az biztos.
2013. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Moklobemid a hatoanyag neve, elsosorban antidepresszans.


Mindenkepp az orvos velemenyed kerd ki, es merlegeld, hogy a lehetseges mellekhatasok ellenere megprobalod-e. Antidepresszansoknal maradando karosodas igazabol nem erhet, ha abbahagyod, par het alatt ugyanott vagy. Valamint vervetel/vernyomas ellenorzese eleg, hogy teljesen megnyugodj. Ha a hangulatod torzulna, onkarosito gondolataid lennenek, hivj segitseget!


Mint minden mas hatoanyagnal, itt is a kezeltek kb fele szamol be sikerrol, ezert SE az a valasz nem ertelmes, hogy nem hasznal es az se, hogy biztosan segit.

Valamint, ha nem vagy elegedett, lehet valtani.


Lehetoseg szerint egeszitsd ki pszichoterapiaval, a gyogyszer csakis es mindig reszleges segitseget nyujt!

2013. szept. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Bocsánat, de ezt muszáj leírnom.

Szociális fóbiát gyógyszerrel kezelni olyan , mint ha az akut vakbélgyulladást ráolvasással kezelnék.

Pszichoterapeuta segíthet, ráadásul gyógyszerek nélkül.

2013. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Én 2010-ben ezt kaptam és több hónapig szedtem. Mellette eljártam pszichoterápiára és segített, körülbelül 2-3 hét alatt tünetmentessé váltam. Előtte évekig súlyos depresszióm volt, mely szorongással és szociális fóbiával keveredett. Állandóak voltak a szuicid gondolatok is.


Szomorú tény viszont, hogy a később a pszichoterápia hiánya és egy rossz párkapcsolat újra indukálta az egész betegség mizériát. Egyedül a szociális fóbiám nem tért vissza.


Most újra ezt írattam fel egy orvossal és várom, hogy milyen hatással lesz rám. Viszont pszichoterápia nélkül sajnos nem fogsz tudni meggyógyulni, ez TAPASZTALAT.

2013. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szociális fóbiára avagy mai nevén szoc. szorongásos zavarra alkalmas. Moklobemid tartalmú gyógyszer, a központi idegrendszerre hat, szerintem jó gyógyszer. Más gyógyszer mellé mellé is lehet jó combo.
2022. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szeded?
2023. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne,én elvileg holnap kezdem..feltéve ha nem pánikolok be..
jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, szedem. Nekem A 150 mg-os elég belőle. Nagyon jó szoc. fóbiára szerintem. 300-as kiszerelés is van belőle. Annyi szerintem fölösleges bárkinek, elsőre annak már vannak mellékhatásai ha egyel kezdessz, nem jó.

Én amúgy más fajta bzp mellé szedem. Ezt azért kiemelem!! (Ez csak mellékes)

A másik az elsődleges (Sajnos, amit nem tudok elhagyni soha már...)és egészen jó hatással van ha mellé van Aurorix is.

Erre rászokás esélye semmi kb. simán vagy szeded vagy kihagyod. Ez másfajta hatásmechanizmussal bír mint pl. rivotril, frontin, meg társaik.

jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a 8. as vagyok,én ma vettem be a 7. szemet, 1.-2. nap volt csak egy minimális mellékhatása,enyhe hányinger meg fáradtság, de most már mintha jobban érezném magam, elképzelhető hogy már van egy kis javulás vagy csak bemesélem magamnak?
jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!