Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Átlagban melyik cigiről mit...

Átlagban melyik cigiről mit kell tudni?

Figyelt kérdés

Olyan vonatkozásban, hogy márka szerint melyik gyengék, közepesek, erősebbek, panttintósak, ízesítettek... a legjobbak a közvélemény szerint.

Magyarul valami típus/válszték gyorstalpaló kéne.



2015. jún. 8. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még nem cigiztél akkor annyit mondok ne kezdj mentolossal. Csak egy jó tanács mivel az adiktívabb mint a sima. Kezdésgez sose gyengét vegyél mert szarrá van vegyszerezve, és ízre sem jó. Annyi erővel igyál tisztító szert. Kék színű dobozút ajánlom kezdésnek, mivel se nem erős és nem is hegyi levegő. Gondolok itt kék multifilter, kék pall mall, kék camel. Habár én arany marlboroval kezdtem ami szintém nem rossz.
2015. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az erősségük színek szerint vannak:

-fehér: Hegyilevegő

-világoskék, narancs: Még mindig gyenge

-kék: Közepes

-piros: Legerősebb


Kivételek vannak, természetesen. Például: Fekete Dunhill, Barna Szofi, ezek mind a legerősebbek között vannak, vagy pl. Arany marlboro: Közepes szinten van


Egy pattintós kék Multival nem nagyon nyúlhatsz mellé.


Aztán csak óvatosan. Rászokni így is, úgy is ráfogsz, viszont nem mindegy a mennyiség. Ameddig heti egy dobozzal megy el, addig rendben van, szerintem. Így anyagilag is tűrhető, és a szervezeted sem fogja annyira megérezni. Ha néha tartasz egy hét szünetet és kibírod hogy nem gyújtassz rá, és közben nem egyfolytában a cigin jár az agyad, addig még jó.

2015. jún. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!