Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a dohányzásról?

Mi a véleményetek a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Nem foglalkoztok vele, idegesít, lenézitek a dohányzókat, dohányoztok, stb. Dohányzás különböző fajtáiról is, cigaretta, szivar, pipa, stb. Várom a véleményeket.

2015. jún. 17. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem igazán értem milyen véleményt akarsz hallani. Én speciel dohányzom, de semmi véleményem nincs róla...


24N

2015. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, pótcselekvés.
2015. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem dohányzom, de vízipipáztam évekkel ezelőtt rövidebb ideig.

Nem ítélem el a dohányosokat, ha nem füstölögnek előttem.

Mivel a szeretett nagymamám halálát a sok cigaretta okozta (ha minden igaz, volt nikotin eltiltása, és akkor is cigizett, senki sem tudott az eltiltásáról), így kerülöm mind az aktív, mind a passzív dohányzást, senkit nem fogok lebeszélni/leszoktatni, mindenkit azt csinál magával amit szeretne, amíg nem téved be a tűréskörömbe, addig nem szólok neki, hogy álljon már arrébb.

2015. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem dohányzom, próbáltam, semmi varázst nem éreztem amiért szívnom kéne. Voltam anti-dohányos, aztán belegondoltam, átgondoltam a dolgokat, mérlegeltem, és felbírtam fogni azt amit eddig nem tudtam. Értelmet kerestem a dohányzásban, és találtam is. Azt mondják a kisebb IQ-juk emberek dohányoznak, én nem hiszem el. Sok diplomás ember dohányzik, rengeteg egyetemista, és ők csak azért okosabbak mint egy szakmunkás.

Szerintem hajlam kérdése minden. A szivar és a pipa szertartása nagyon tetszik, bár nem kezdeném el csupán a szertartása miatt, de bevallom tetszik!

A cigarettázás már egy kicsit undorítóbb szerintem, főleg mikor valaki ocsmányul elhajítja a büdös csikkét az utca közepén mitsem törődve a természettel és embertársaival. Azt is utálom mikor valaki a pofámba ereszti a füstjét, nem zavar a füst, nem köhögök tőle, de idegesít, ha én nem dohányzom ne fújja a képembe!

Nem nézem le a dohányosokat, csak tudniuk kéne egyeseknek, hogy hol a határ. Tetszenek a füstös trükkök.

A vízipipa itt Eu-ban si lassan elcsépelt lesz, nekem nem tetszik, sok helyet foglal meg csak otthon lehet igazából.

A bagózással semmi bajom(mikor rágod a dohányt), füst mentes, kevésbé káros mint a füstös dohányzás.

A tubák tetszik még nagyon, azt kiszeretném majd próbálni egyszer, szerintem az a legjobb dohányzási forma.

Az e-cigit meg teljességében támogatom! Segít leszokni, sok ismerősöm azzal szokott le.

2015. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szeretek dohányozni, leginkább cigizek, de szivaroztam és pipáztam is már. Nem tartom egészséges dolognak, nem mérvadó nálam, egy ember megitélésében, hogy dohányzik-e.
2015. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Tisztázzuk a sok okoskodó emberrel ezt a "semmi értelme, csak a sok kis p*cs menőnek hiszi magát tőle" témát.A cigarettában nem az a lényeg, hogy húh de menő, hogy füst jön ki a számból meg miegymás....hanem hogy a nikotin az agyban dopamin hormonokat szabadít fel, ami egy nagyon kellemes érzés, és nagyon jól ellazulsz tőle.Én special azért szoktam rá középiskolában, mert elég ideges természet vagyok, és rám nagyon jó hatást gyakorolt, nagyon megtetszett ez az eufórikus érzés.Aki meg pattog hogy mekkora idióta aki cigizik annak bele kell pöckölni a csikket a nagy pofájába, és meg van oldva.Minden ember tudja mérlegelni, hogy szeretne-e dohányozni vagy nem. Ennyi!
2015. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én aktív, sőt, hiperaktív dohányos vagyok, napi doboz az megy.Teljesen tisztában vagyok a káros hatásaival.


Mégis szívom.Idegesít a nagyon cigi-ellenes szöveg, amikor már ilyeneket hoznak fel, hogy a társadalombiztosítás nem kellene állja a dohányos betegek egészségügyi biztosítását.


A közforgalmú helyeken való betiltását viszont megértem, sőt, egyetértek vele.Teljesen korrekt, ha azt mondja valaki, hogy én nem cigizek, hadd ne kelljen már a füstöt szívnom.Talán azért, mert néha, annak ellenére, hogy magam is dohányzom, még engem is zavar a füst.Meg rohadt büdös is tud lenni.


Én azért cigizek, mert szeretek cigizni.Megnyugtat, jól esik.Nagyon élvezem, amikor rágyújtok egy dekkre, és leszívom a tüdőmbe, érzem ahogy a tüdőm, mintha repedezne, vagy hasonló.Tudom a káros hatását, közeli rokonom halt meg dohányzás miatt.Mégis szeretek cigizni.


Bár fiatal vagyok, változhatnak még az idők, jelenleg olyan szinten vagyok, hogy nem is akarok lemondani a dohányzásról.

2015. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon káros, egészségügyben dolgozom nap mint nap látom a káros következményeit. Amíg fiatal az ember nem hiszi el hogy hosszútávon mit okoz.

Viszont nem érdekel, dohányozzon aki akar.

Csak az a bajom hogy lépten nyomon ezt kell szagolnom az utcán.

Sok dohányos sértésnek veszi hogy mi utáljuk mert hogy neki joga van dohányozni, nekem viszont jogom van nem szívni. nem egyszerű.

2015. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Atomkakas ***** válasza:

Szia! :)

Olvastam a netten a dohányzásról! Vannak olyan weboldalak hol leírják hogy a nikotinnak jótékony hatásai vannak, csak a dohányban van több káros tényező is! Ezért az E-cigit egészségesnek találom!

2015. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
persze utolsó elhisszük! amúgy én meg kicsit szánalmasnak tartom hogy azt hiszik ettől nagyok közben meg olyan büdösek lesznek tőle mint a klozet
2015. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!