Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti leszoknátok a dohányzásról...

Ti leszoknátok a dohányzásról a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én párom leszokott. Előtte napi 2 doboz volt az adagja.
2015. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha igazán szereted igen, hisz akkor ő is megtenne neked olyat ami neked fontos
2015. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az enyém nem akar. :( Azt mondja, ha igazán szeretjük a másikat, nem akarjuk megváltoztatni, hanem elfogadjuk olyannak, amilyen...
2015. máj. 31. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy a dohányzás szenvedélybetegség, amíg egy nem magunk miatt szokunk le, addig nem is tudunk leszokni, sőt az ilyesmi csak mélyíti a problémákat. Például nem gondolnám, hogy örülnél neki, hogy a párod végül belemenne, de titokban még cigizne, aztán hazudozna róla.


Másrészt a párod nyilván tudja, milyen ha hiányzik a cigi neki. Roppant kellemetlen élmény senkinek sem kívánom.

2015. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nevelőfaterom leszokott Édesanyám kedvéért, előtte 2 doboz piros Viceroy volt az adagja Naponta.
2015. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak akkor kezdtem valakivel, ha nem dohányozna vagy leszokna.

A feleségem kocadohányos volt, de amióta együtt vagyunk, nem szívott.

2015. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, az én párom sem akar leszokni, holott én ígéretet is kaptam. Egy ideig maceráltam is, de mostanában már felhagytam vele, mert ha ő magától nem képes rá akkor hiába koptatom a számat, ha neki túl nagy áldozattal/megerőltettéssel járna akkor talán nem is olyan fontos neki a kapcsolat.
2015. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!