Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki hany evesen kezdett cigizni...

Ki hany evesen kezdett cigizni, es most hogy szerzi meg 18 alatt?

Figyelt kérdés
(Lattam mar ilyen kerdest, de az 2012 ben vagy elotte volt, mikor meg nem voltak ezek a dohanyboltok.)
2015. jún. 22. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nincs kreativitásod?

Bármelyik ismeretlen felnőtt megveszi ha szépen megkérik.

Akár egy csöves egy szálért.

Idősebb barát.

Csak az nem jut cigihez, aki nem akar. Semmiben sem akadályozza a fiatalokat.

2015. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Emtom mi ertelme a dohanyzasnak... Draga is budos is,hatasa sincs, csak karos...
2015. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pirospóló válasza:

én 16 évesen kezdtem, de igaz, hogy 10ből 9en megveszik neked ha megkérdek őket, akkor is ha idegen

én is megvenném neked, max olyan embernek nem venném meg, aki ránézésre NAGYON visszataszító, illetve ha nagyon sietnék

2015. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
én senkinek se venném meg.
2015. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dead Angel válasza:
Ha nem nézel ki ugy mint egy 10 éves akkor bemész magabiztosan es kéred amit kérsz. Ha mákod van, nem kérik el a szemelyid. Ha elkérik akkor meg "uhh, Figyu, most hagytam el hétvégén buliban a pénztárcám iratokkal mindennel együtt,születési dátumot mondok az jo?" :D
2015. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!