Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A polgári szertartás után az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A polgári szertartás után az anyakönyvvezetőnek mit szokás adni? Virágot, pénzt, vagy esetleg 1 doboz bonbont?

Figyelt kérdés
fontos!
2009. aug. 7. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit! A szertartás árát már előre kifizeted, tehát miért adnál bármit is?
2009. aug. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek. A munkájáért fizetést kap, nem kell neked semmivel kipótolnod azt...


Ugyanígy vagyok az orvosokkal. Egy petákot se adtam még a feleségem szülésénél sem. Amúgy is meg vannak fizetve, nem dugdosom még a zsebébe én is a Hawaii nyaralásra valót.

2009. aug. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell adni. És nem is hallottam még ilyenről.
2009. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmit! Kapja azt a drága pezsgőt! :)

(tényleg semmit!!!)

2009. aug. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A mi vőfélyünk azt mondta, hogy a kikérőről csomagoljunk neki egy tányér süteményt, és sokkal kedvesebb lesz, tényleg nagyon aranyos volt. Habár nem tudom, hogy ha nem kap sütit, akkor hogyan viszonyul hozzánk:)
2009. aug. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi sem adtunk semmit, nem is gondoltunk rá. De a süti tényleg jó ötlet.
2009. aug. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mi egy tortát és egy pezsgőt vittünk neki és a papnak is.Nálunk ez a szokás,de ez mindenütt más.
2009. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Aktő vagyok és megmondom őszintén, hogy semmit! Nekünk az a dolgunk, hogy összeadjuk a fiatalokat, ez munka ezért nem jár semmi.
2009. aug. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi sem adtunk semmit. Koccintunk a végén pezsgővel, gratulál, megköszönjük, aztán csókolom.
2009. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a hetvenes évek elején voltam helyettes anyakönyv vezető. Kb. 50 házasságot kötöttem. Egyetlen egyszer találtam az anyakönyvben pénzt, egészen megdöbbentem. Viszont a fő-fő anyakönyvvezető, aki vagy 30 évig csinálta, iszonyatosan meggazdagodott belőle. Soha semmit nem vártam a házasulandóktól. Véleményem szerint semmit nem kell adni, a gratulációja során megköszönitek és kész.
2009. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!