Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha nem dohányzom, de a djarum...

Ha nem dohányzom, de a djarum blacket ki szeretném próbálni, az mennyire lenne ütős számomra?

Figyelt kérdés
tényleg semmi szükség a "ne cigizz" és "ne szokj rá" típusú jótanácsokra, egyszerűen érdekel a válasz.
2010. márc. 7. 18:39
 1/10 anonim válasza:
12%

Necigizz!:D


am előtte alapozz sztem.:D

vmi gyengébbel (kék pallmall kék bond ienek):D

Utána kiapprobálhatod.

Az a lényeg h juss el odáig h amikor cigizel ne fulladj meg:D


Ice;) 15/f:D

2010. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
A Djarum rossz minőségű, kaparós dohányból készül, amit szegfűszeggel aromásítanak. Nem fog ízleni.
2010. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A black meglepően erős cigi, bár nem érezni rajta annyira. Ha "alapozol" rá sima cigivel csak nagyobb az esélye hogy bebukod és megszereted a dohányzást:)

Próbáld ki nyugodtan ha ez minden vágyad, nem fogsz belehalni, csak kis slukkal kezd különben kiköpöd a tüdőd:D

2010. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hey, köszönöm a válaszokat. ( : nem feltétlenül minden vágyam, csak kíváncsi vagyok.
2010. márc. 7. 18:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Hányingert,szédülést fog okozni.(Ha végig bírod szívni.)
2010. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18:51-es vagyok. amugy probáld ki ugy hogy nemtüdőzöd a lényegét akkrois érzed (az ízét, meg utánna nyald meg a szád, édes lesz :) )
2010. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam anno, mikor még egyáltalán nem dohányoztam. Nekem sose volt hányingerem a cigitől, inkább csak beszédültem tőle.

A Black Djarum annyira nem is erős (legalábbis nem annyira érezni rajta), viszont elég kellemes, mert a filtere -azt hiszem- egy kis vaníliával van megízesítve. Plusz nagyon finom illata van még a füstjének is, ellenben sok más cigivel.

Esetleg egy szálat elpippanthatsz, de ott állj is meg. Sajnos én is az ilyen kis "kostolgatésoktól" lettem függő. :(

2010. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a szivarkáktól szoktam elszédülni...

Ilyen szegfűszeges cigit szívtam már, Indonéziából hozta nekem a nővérem, és a leggyengébb volt 2,5 ös nikotin tartalmú, a kátrányt ne is említsük. Lényeg, hogy én nagyon szerettem, mert nagyon finom íze volt.

Ezt a Djarum Blacket nem ismerem, de ki kell próbálnom!

Az az igazság, hogy én tigris szofit szívtam már az anyaméhben is (de tényleg!), úgyhogy a szivarkán kívűl nincs az a dohány termék, amit ne tudnék elszívni rosszullét nélkül.

2010. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Ne kezdd el!
2010. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kb. 1 hónap cigizés után próbáltam ki a djarummot. Eggyik cigire se hasonlit, nagyon jó az íze (még az ajkadon is érzed a szegfüszeget). Eleinte én is erősnek hittem a dobozon kiirt adatok miatt. De cseppet sem irritálja a tüdőt (csak a vége felé). Érdemes kiprobálni de elötte sztem 1-2 szál rendes cigit is szivj el. :)
2011. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!