Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 honapja szoktam le a cigiről...

3 honapja szoktam le a cigiről. Mikor jön el az az időszak amikor nem kivanom? Meg ezeka cigis álmok.

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Három hónap után már akkor is öklendeztem a cigifüsttől, ha tőlem 50 méterre szívták. Elvileg már nem is szabadna kívánnod, de légy türelmes és erős. Lefekvés előtt már ne egyél semmit legalább 4-5 órával, így talán nem álmodsz.
2010. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
édesapám 25 éve nem dohányzik, de azt mondja, bármikor képes lenne rágyújtani. És szívni tovább, mintha tegnap is dohányzott volna. Gyakran mondja, hogy jól esne neki egy szál cigi. Többen mondták már, akik leszoktak, hogy továbbra is kívánják, max. könnyebb nemet mondani, mint eleinte.
2010. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapja nem szívom,de még sosem álmodtam cigiről. Tény,hogy gyakran rámjön a rágyújthatnék,de nem gyújtok rá,nem ér annyit az egész.

Engem speciel nem zavar,ha mellettem dohányoznak,de a szaga már felettébb irritál...

2010. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is kb 3 hónapja próbálok de néha meg tudnék "halni"egy cigiért.Én is szoktam a cigizésről álmodni és ha lenne itthon simán rágyújtanék.De a barátom utálja és kidobott drasztikusan minden cigit és az a baj,hogy a szgát is megérezné.

Volt vettem 1 dobozzal és eldugtam otthon ,hogy ha rámjön megint azért egy- egy szál belefér még,gondoltam én.

Ámde egyszer észre vette mert gyanús voltam neki és nagy hisztit csinált belőle.Na azóta nem mertem venni se.

Jó is meg nem is.De valahányszor egyedül vagyok és egy csomó gondom van úgy szeretnék elszívni egy cigit.

Tudom,hogy nem jó és most jobb lesz mert nem büdös,meg nem már nem köhögök annyira tőle,meg drága,meg stb.

De akkor is nagyon nehéz megállnom ,hogy néha ne gyújtsak rá.És ez csak most alakult ki ilyenné,az első hónap még nem volt ilyen rossz.

Ha éppen rágyújthatnékom van,gyorsan elkezdek csinálni valamit ami eltereli a figyelmemet,na jó nem mindig válik be.Szerintem még egy jó ideig lesznek ilyen "kívánások".

Sok kitartást kívánok!!!!Ne add fel,én sem fogom!

2010. márc. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sok kitartást neked is kedves utolsó a többieknek szintén köszönöm a választ.Hát ne mtudom én borzasztoan kivanom de már csak azert se gyujtok rá mer eddig kibirtam , pedig olyan jol esne áhhh lehetetlen elmondani:S
2010. márc. 11. 21:32
 6/9 anonim válasza:

Körülbelül 18 évet dohányoztam,úgy gimi elsőtől.

A vége felé már 2 doboz piros Marbi.

2 éve raktam le,többszöri próbálkozás után.

A lagzink előtt pár hónappal döntöttem így legfőképpen azért,mert a nejem nem bagózik.

Életem eddigi lejobb döntésének tartom. (mind kettőt)

Nekem úgy fél év múltán kezdett el nem(nagyon) hiányozni a nikotin.

A legnagyobb "rágyújthatnék" a következő esetekben jött:

-éjszakai meló

-hosszútávú autóvezetés

-sörözés közben

-ha felidegesítettem magam valamin

-és a jó nehéz házias kaják után

A cukorka-rágó módszer tényleg hatásos,ha már nagyon kívánod,de nekem egy igazi suttyó dolog jött be legjobban.

A fogvályó.Bizony néha a két ujjam közé fogva kivettem,és jó nagyokat fújtam utána :)))

Biztos tahó voltam vele,de segített.

És ez a lényeg.


Ja,és az unokaöcsém 30 fekvővel büntette magát,mikor jött a cigi utáni vágy.

Estére mindig olyan izomláza volt,hogy szart a cigire.


Sok sikert és kitartást barátom...

2010. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Uhh nekemis mindig melónál, mikor kimennek egy kávé melett rágyujtani sose volt olyan hogy én nem ovltam ott, most meg nem tudok mitcsinalni:S De én rágoval helyettesitem meg remelem van akaraterom, dehát cska van ha eddig kibirtam:D
2010. márc. 14. 12:33
 8/9 anonim válasza:

Az utolsó vagyok.Igen,igazad van,a kévét kifelejtettem a felsorolásból.

Hát persze,hogy van akaraterőd,ha már eddig is kibírtad.Azt már tudod,hogy 3 hónapra van,most próbáld ki ,hogy 4 hónapra van-e.

Én mindig napra pontosan tudtam,hogy hányadik napja nem szívom,kb 1 évig.

Mindig csak a következő napra koncentráltam,hogy na még egyet kibírok,ha beszarok is.

Aztán szépen lassan ahogy nőttek a számok egyre büszkébb lettem a teljesítményre.

Próbáld ki ,hogy számolod,mit veszíthetsz?

2010. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk megfigyeltem páran irigyek rám , amirét megtudom állni sőt van aki csodál:D Mert hát én voltam a nagy bagós nem tudták volna elképzelni hogy a koporsóba bagó nélkul megyek:)
2010. márc. 14. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!