Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányoznak a fiatal...

Miért dohányoznak a fiatal lányok? A tizenévesek. (10-18)

Figyelt kérdés
Az összes szép lány dohányzik.De miért? Tudom,hogy divat de azon kívül.

2015. szept. 3. 14:18
 1/5 anonim válasza:
100%
Sajnos ez így van. Hogy miért? Azért, mert akkor érzik magukat menőnek,ha cigiznek isznak,és buliznak akár 12 évesen is. Láttam már rá sajnos példát :\\
2015. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ettől "menőbbnek" érzik magukat, meg hát a csoportkohézió, hiába mondják, hogy mert szeretik a cigi ízét és hasonlók. Persze ezt úgyis letagadják, ennyi idősen én is letagadtam, csak amikor felnőtt fejjel leszoktam, akkor ismertem el másoknak és magamnak is, hogy a cigitől éreztem magam felnőttnek.
2015. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na álljunk meg egy pillanatra! -.-

Lány vagyok, nem dohányzom. 31-en vagyunk az osztályban (közép suli) egy ember cigizik csak, pedig 28 fiú van.

De ismerek sok 13-15 eb közötti dohányost. Akik elkezdtek azert kezdtél el a környezetemben, mert "lenyugtatja" őket vagy mert a barátnőjük/pasijuk/haverjuk elkezdte és belehúzta őket.

Haverom 11 éves kora óta cigizik, most 18 éves. Nevelőapám 4.-ben kezdte, 20 év után tette le.

Mikor vki elkezdi, rászokik élvezi, levezeti a stresszt, menőnek, felnottesnek érzi magát tőle, meg jpnnek a hulye szöveggel"A pia is jobb cigivel" nekem valahogy az iváshoz sem kell szívható koporsószeg.

Mindenki mas kifogással jon ja rákérdezek, h miert szívja"depressziobol akartam kitörni" "magányos voltam" "menő" "levezi a stresszt" meg olyat is Hallottam aki fogyni akart vele!

Bolond világ.

UI.: Nem vagyok Anti dohányos, én is próbáltam, semmi bajom a dohányzókkal.

2015. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ezt altalaba az olyan lanyok alkalmazzak akinek depis idoszaka van vagy volt,es ez tenyleg megnyugtassa az embert.:) Ismerek olyat aki vagdosta magat,es aztan atalt a dohanyra,mert kell valami neki ami elveszi a figyelmet a fajdalomrol,hogy ne csak belul hanem kivul is fajjon(a vagdosasra ertem ezt) nem itelem el azokat se akik vagdossak magukat,se azokat akik cigiznek...megertem oket,es nem kellene masoknak se itelkezni felettuk.
2015. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én őszintén szeretek cigizni. Nem magát az ízét szeretem, hanem magát a beszívást és a füstöt, a hangulatát. És nem, tényleg nem azért, mert ettől érzem magam felnőttnek (btw már amúgy is az vagyok jogilag), sőt, jobban szeretek olyan helyen cigizni, ahol nem látnak túl sokan.
2015. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!