Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Letenném a cigit, vagy lassan...

Letenném a cigit, vagy lassan de biztosan, vagy gyorsan de bizonytalanul. Vérképzést / vércserét elősegítő ételek / italok?

Figyelt kérdés

Jelenlegi álláspontom az, hogy ha ugyanannyi alkalommal szívok egy nap, de kevesebbet, majd csökkentem a szálak számát is, akkor eljutok végül oda, hogy leteszem. A másik a gyorsan hirtelen, de ezt már 4x próbáltam, 2 napig bírtam csak.

A sima hüvelybe rakok egy extra szűrőt, ez kitölt egy kis teret, jobban megszűri, majd levágom a cigi végét, és mindig egyre kisebbre, addig, amíg a végén már szívhatatlan. Ilyenkor pedig abbahagyom. A célom a napi 10 cigitől, kb 2 hét alatt eljutni a napi 1 szívhatatlan cigiig, aztán pedig befejezni.

Nem tudom jó taktika-e, de így fokozatosan vonnám meg a nikotinmennyiséget, és fokozatosan kezdene el elszokni a szervezet tőle, ha a vérképződést fel tudnám gyorsítani valahogyan ! Addig eljutottam hogy sok sok víz, akár a saját átlagomnál több sport, de mivel nem értek igazán hozzá, itt most megakadtam. Tippek ? Vélemények ?

Bátran fejtsétek ki, fontos lenne hogy megszabaduljak tőle, mert csak legyengít, és akadályoz a sportban.


1 éve cigizek, 17 éves vagyok. Napi max 12 szál szokott lenni, az átlag a 9.



2015. szept. 5. 19:45
1 2
 11/12 anonim válasza:
Sikerült végül?
2016. febr. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A lóf***t sikerült...csak felment a napi adag. Bírom napokig nélküle, de ha nagyon kihoznak a sodromból akkor vége az önuralomnak. Há' ez van, valamiben meg kell dögleni :'D ... és az nem a pia lesz.
2016. febr. 23. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!