Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma voltam dokinál, azt mondta...

Ma voltam dokinál, azt mondta valószínű vérszegény vagyok. Majd hétfőn lesz eredmény. Ha az vagyok hogyan, mivel kezelhetem? Esetleg vannak ételek amelyek segítik a vérképzést?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 16:20
 1/7 anonim válasza:
Ha tényleg vérszegény vagy, amit természetesen semmiképpen sem kívánnék, akkor a doki úgyis elmondja, hogy miket vegyél figyelembe, itt nem doktorok válaszolnak, de hagyatkozz a mi válaszainkban, más egy smink kérdésre tippet adni, meg egy ilyen kérdésre, de nem bántani akartalak...Jobbulást!
2010. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Vérszegény vagyok én is és súlyos vas hiányos!

Tudnod kell róla hogy vannak vérképző gyógyszerek!!

Kérdéseket fog feltenni neked, hogy a menstruációd erőssége milyen ha ügye bár lány vagy!! Nem kell félni tőle mindenre van jó megoldás!!! ;)

2010. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Máj/Cékla/Vöröshúsok


Én is vérszegény vagyok v nem tudom:D

De én meguntam h szedtem a gyógyszert fél évig azt semmit nem segített.

Igazából nem kell komolyan venni nem halálos dolog ez.

18/F

2010. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a vérképzéssel van a baj. Erre azért majd kérdezz rá a dokinál, mielőtt bármivel is elkezded magad házilag is kezelgetni.

Én is vérszegény vagyok, de nekem pl a vörösvértestjeim nagyon picikék és vashiányom is van, tehát nem a számukkal van a baj.

Sok féle vérszegénység van.

2010. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenképpen megvárom mit mond az orvos,remélem minden rendben lesz.Igazából nem akarom magamat házilag kezelni,csak gondoltam hátha vannak bizonyos ételek amiket,ha többet fogyasztok,esetleg segíteni a vérképzést.elég kellemetlen tüneteim vannak,pl: szédülés,homályos látás és mellé még pánik beteg is vagyok,szóval....de azért még egyszer köszönöm a segítséget mindenkinek.
2010. dec. 30. 17:34
 6/7 A kérdező kommentje:
jaj,amúgy lány vagyok.
2010. dec. 30. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg vérszegény vagy, akkor gyógyszert fogsz kapni. Pl. vastablettát és folsavat, de van akinek b12 hiány miatt van vérszegénysége, szóval ezt csak a laboreredmény alapján tudja az orvos megmondani.

Az se biztos, hogy gyógyszert kell szedned, attól függ, milyen mértékű a baj.

2010. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!