Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Illene megkérdezni, nem?

Illene megkérdezni, nem?

Figyelt kérdés
A minap egy szabadtéri helyszínen találkoztam két emberrel. Az egyikük ràgyújtott, telibe az arcomba fújva a cigifüstöt. Ilyenkor szerintem illene megkérdezni, hogy nem zavar-e. Ezt csak azért írom le, mert mára begyulladt a torkom, és dühít, hogy akkor nem szóltam neki.

2015. szept. 15. 08:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a dohányfüsttől gyulladt be a torkod.
2015. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%

Illene,de a dohányosok annyira önérzetesek,hogy csak na!


Pedig a dohányos = drogos! Amikor HR-es voltam,azonnal utasítottam el a dohányos jelentkezőket!

2015. szept. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, illene.
2015. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Illene.

Én ha olyan hangulatomban lettem volna még arcon is töröltem volna pedig én aztán nem vagyok erőszakos, de a dohányfüsttől hányingerem van... Utálom.. Gusztustalan, és károsítja a nem dohányzók egészségét is, mivel azzal hogy körül vagyunk véve aktív dohányosokkal, mi passzív dohányosokká válunk mert belélegezzük a káros füstöt amit kifújnak, vagy ami elég a cigarettáról.

2015. szept. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem véletlenül, csak voltál HR-es.
2015. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

5.


Nyugdíjba vonultam onnan,12 év után.


Mellesleg minek egy olyan alkalmazott aki,ha 2 óránként nem tud rágyújtani akkor egy dekoncentrált,agresszív,remegő zombi lesz?

2015. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Illett volna neki odébb menni ha cigizik, egyébként a torkod nem attól gyulladt be, hanem összeszedtél valamilyen vírust.
2015. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó hülye vagy, ha azt hiszed, emiatt gyulladt be a torkod.
2015. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De, attól, ugyanis ma már semmi bajom. Megkérdeztem egy ismerősöm, és neki ugyanez volt. Régebben is, amikor még lehetett benti helységekben dohányozni, és egész éjjel ott voltam, másnapra éreztem a torkom. Aztán elmúlt. Sőt, olyat is hallottam, hogy valakinek a szemét csípte a cigifüst. Egyik barátnőm 12 éve cigizik, és majdnem mindennap fáj a torka, mégse tudja letenni...
2015. szept. 15. 17:26
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

#4-es vagyok, érdekelne miért lettem lepontozva?

Azért mert egészséges életet élek és szerintem undorító ha valaki dohányzik?

Sajnálom, hogy ilyen ez a világ, ahol ha már valaki normális, azt leértékelik.


Ma már az a normális ha valaki dohányzik? Az ciki...

Én akkor is, igenis arcon törölném azt az embert, aki a képembe fújja a füstöt... cigizzen, nem zavar, ő egészsége, de van erre kijelölt hely, ahol -elvileg- másokat nem zavar a füst, de ne ott cigizzen, ahol nem dohányzók is megfordulnak...

2015. szept. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!