Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lányok, mi visz rá benneteket...

Lányok, mi visz rá benneteket hogy először rágyújtsatok?

Figyelt kérdés
Illetve azok a lányok akik rászoktak,miért szívják?
2015. szept. 20. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Amiért a fiúk.
2015. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

gondolat elterelés, kiváncsiság

de vannak akik divatbol meg menőségbol csinálják

én olyan 9 évesen cigiztem elöször kiváncsiságbol azota már nem kivácsiságbol csinálom de néha cigizek

15 lány

2015. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem köntörfalazok, egyenes és őszinte leszek.

Életemben először 14,5 évesen gyújtottam, pár ismerőssel(nem baráttal, ismerőssel) elmentünk egy házibuliba, nem tagadom, erősen ittas állapotban voltam életemben először.

Alig tudtam megmondani hol vagyok, meg, hogy milyen nap van. Forgott a világ, minden vicces volt a semmin röhögtem. Ekkor az egyik veterán dohányos félrehívott, sikerült 10 perc alatt kacskaringózva negtennem hozzá a 10 méteres távot ami köztünk volt. Kérdezte, hogy próbáltam-e már, mondom nem. Emlékszem 3-an ültek a padon, a csaj közepén cigizett, jobb oldalán a masik csaj is, bal oldalán meg a pasija is. Azt mondja ,,Várjál akkor, ez erős lesz elsőre" Megbokte a mellette ülő csajt, azt mondja "De ba szd meg ez még erősebb, ez még sza rabb lesz neki." Úgy adta oda a csaj a kezéből azt amit ő eddig szívott, kb 4 slukk volt belőle. Mondta, hogy tudozzem le, dehogy mertem én letudpzni, mondom hülye vagy? Na a 2. Slukkot már kicsit tüdőre vettem, a harmadikat meg teljesen. Na azt megéreztem. Köhögni nem köhögtem, de kb egy fel órát szédültem. Kb Ennyi is amore emlékszem.

Azóta Max akkor szívok par slukkot ha valami nagy buliban vagyunk, szóval nyaranta vagy 2-szer.

Tudom, hogy igénytelenségre utal ez amit leírtam, főleg csaj létemre, de mindenki követ el hibákat, ráadásul mar azért, eltelt pár év.

Rászokva nem vagyok, venni nem veszem, hétköznapokban ha megerzem a cigi szagot rosszul vagyok, szóval szerintem egyelőre nincs baj velem.

2015. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kb. 13 évesen próbáltam ki először, egyik lány osztálytársammal. Fogalmam sincs honnan szedett cigit, elbújtunk, meggyújtottuk beleszívtunk egyet, majd megfulladtunk és hagytuk is. Aztán gimiben, talán 9- vagy 10. osztályban egyik osztálytársam mondta szívjak bele a cigjébe, mondom kipróbálom mégegyszer, kíváncsi vagyok. Az is ugyan olyan sz.r volt, rá kellett jönnöm amit addig is gondoltam, hogy a cigiben semmi jó sincs. Azóta se szívtam és nem is vágyom rá (most vagyok 23 éves)
2015. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért próbálja valaki ki a cigarettát? Azért, mert kiváncsi. Miért szívja az, aki rá van szokva, azért mert rá van szokva. Ennyi.
2015. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is 14 évesen cigiztem először, az első berúgásomkor :D

Amúgy azért, mert kíváncsi voltam. Már előtte is nagyon érdekelt, hogy milyen lehet cigizni, csak nem tudtam kitől kérni, mivel a szüleim nem cigiznek, és akkoriban még a barátaim sem cigiznek.


Most pedig azért szívom, mert szeretem. Már az első slukk nagyon jó volt nekem. Bár az első pár szál cigimet nem tüdőztem le, emiatt nem is köhögtem, lehet ezért tetszett meg. De olyan jó érzés, hangulatos. :)

Amúgy nem vagyok komoly dohányos, de azért nem csak bulikban gyújtok rá.


18L

2015. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindig is nagyon kíváncsi voltam a cigire,mert csak utcán láthattam dohányzó embereket,ugyanis nálunk a családban szinte senki nem dohányzik.

Először 15 évesen gyújtottam rá,egy buli alkalmával.

Azóta is szívom,de nem sűrűn,heti pár szál feszültseglevezetés képpen. Kb. heti 4-6 szál,max. 10,de az már nagyon max.

2015. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Én 18 éves vagyok és még nem cigiztem soha, egyszerűen nem is vonzott a dolog. Sem menőnek nem tartom, meg büdös, drága,egészségtelen stb.. társaság miatt nem gyújtanék rá soha, de most elkezdett érdekelni, mit szeretnek benne ennyien, hogy milyen lehet. A gimi alatt eszembe se jutott, de lehet 1 gyengébb fajtából elszívok majd egyet kíváncsiságból. Rászokni semmiféleképen, pénzem se lenne rá, meg taszít is a dolog. Azért 1 száltól biztos nem lesz semmi bajom és legalább nem érdekel majd többé. Az itallal is így voltam, csak nagyon keveset ittam 18-adik szülinapom előtt, kis hangulatfokozásként Aztán nyár elején nagyon sokat ittam,bár akkor se csináltam semmi hülyeséget. :) Azóta nem is vonzz a dolog,buliban se iszok egy kortyot semmit nem kívánom. Azt nem értem a fiatalok,akik pl először majd megfulladnak a cigitől, miért gyújtanak rá még és még, míg rá nem szoknak? :(
2015. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
51%
No smoking-)
2016. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!