Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért kellhet ennyire? Miért...

Miért kellhet ennyire? Miért kívánom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem dohányzom, eddig életem során összesen 1-2 szál cigivel találkoztam de a kettő között is hónapok teltek el. Be kell vallanom nagyon jól esett (a második különösen). De nem a társaság miatt hogy végre közéjük tartozhatok.

Mostanában (folyamatosan) hónapok óta gyötör hogy nekem muszáj lenne, kell, kívánom. Elhatároztam hogy nem szokok rá, ezért nem is veszek mert az a pénz másra fontosabb. De lassan ott tartok hogy egyszer mégis gyűjtök és veszek.

Aki tud segíteni kérem írjon bár nagyon szerencsétlennek érzem magam.

Ennyitől rászoktam volna?

Vagy az idegesség miatt kell (sokat idegeskedek, legtöbbször elég rendesen).

Nem akartam magam sajnáltatni bocsi ha úgy hangzott. :(

18 L



2015. okt. 15. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Aért kivánod, mert cigizni jó érzés. Az idegeségre nem jó a cigi, soha életemben nem gyújtottam rá, amikor ideges voltam, csak akkor amikor azért voltam ideges, mert már régen cigiztem.
2015. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Először nem is akartam elhinni, de tényleg jó (sokáig azt hittem, hogy nem, de a kíváncsiság hajtott).

Egyébként, az idegességre már olyasmi is rá szokott tenni, amit Te mondtál.

2015. okt. 16. 08:05
 3/7 Ákos510 ***** válasza:
Ahogy az elso irta, mert jo erzes. Altalaban az emberek megfulladnak, mikor eloszir letudozik ezert nem is kivanjak tobbet.raszokni nem szokhattal ra, mert nikotinfuggoseg nem alakul ki 2 szal utan. Lehet az egesz tetszik, mert olyan hangulatos es aaaaaaah (nalam detto ezvan ;) ) De elmulik..
2015. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dejó, hogy valaki ugyanígy van vele (hogy számára hangulatos)! :) Furcsálltam is, hogy nem köhögtem tőle, olyan furcsán jó volt (a vízipipától viszont köhögtem de az egész másmilyen is...). Köszönöm, megnyugodtam hogy , de az ez nem függőség.
2015. okt. 16. 17:42
 5/7 A kérdező kommentje:
hogy ez nem függőség *
2015. okt. 16. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Szertartás miatt.
2015. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek küldtem zöld kezet. Még egyszer köszönöm! :)
2015. okt. 17. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!