Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az hogy elhatározom...

Miért van az hogy elhatározom hogy 2-óra múlva gyújtok rá, a megszokott 1-óra helyett, akkor fél óráig sem birom ki? Miért kivánom annál inkább? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
24-éves vagyok 11-éve folyamatosan cigizek.Általában óránként rá gyújtok.De szeretném minimum a felére csökkenteni. Tud valaki tanácsot adni?
2015. jan. 17. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Foglald el magad és olvasd el ezt

[link]

2015. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem bejött ez a módszer. Egy csomaggal szívtam naponta. Én is megfogadtam, hogy legalább két órának kell eltelnie két cigi közt. Elég nehéz volt, de megálltam. Még mindig könnyebb volt azzal vigasztalni magam, hogy majd ekkor és akkor rágyújthatok, mintha azt mondtam volna, hogy soha többé.

Ez volt a legnehezebb, levinni a felére. A napi tíz után már szinte magától lement 7-re. Aztán évekig 5-öt szívtam. Most 54 éves vagyok, összevissza ver a szívem, úgyhogy levittem kettőre. Ebéd után és lefekvés előtt, ennyi maradt.

2015. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert azzal foglalkozol hogy telje el a 2 ora. Perobáld meg ugy hogy nem tervezed el hogy ekko meg akkor gyujtasz hanem ha kivánod akkor mondd hogy még 30 perc stb.
2015. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En ugy csinaltam, amikor le akartam tenni, hogy vettem egy e- cigit. Es amikor ramjott, es mar nem birtam, azt szivtam. Igy lett napi 4-6 szal normal cigi, most mar nem is hordom magamnal az e-t. Beallt a szervezetem erre a nikotin igenyre.
2015. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már én is jártam ugyanebben a cipőbe(kb.20 évvel ezelőtt.) Akkor nem jött be ez a módszer. Viszont azóta már tudom, hogy miért nem.
2015. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!