Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 7 éve szedek 0.5mg-os Frontint...

7 éve szedek 0.5mg-os Frontint reggel és este 1-et. Pánikbetegségre, szorongásra írták fel nekem. Tapasztalatokat, tanácsokat szeretnék kérni hogyan tudok leszokni róla és valamilyen természetes nyugtatóval helyettesíteni?

Figyelt kérdés
frontin

2015. ápr. 8. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyjából semmilyennel. én nem tudok olyan természetes nyugtatót, amely kiváltaná az alprazolam hatóanyagot. és hát 7 év azért az 7 év, ennyi idő alatt a szervezet kellőképpen megszokta a mennyiséget, ha csak a felére leviszed, máris vacakul leszel. úgyh én azt javaslom, ne kísérletezz vele. (egyébként meg nem olyan vészes adag ám az! ismerek én napi 10-15 mg-okat szedőket is, oké h nem túl szerencsés, de ez a mennyiség hosszú távon se fog neked semmilyen gondot okozni sztem, bár megjegyzendő h a hatása nagyon egyedi tud lenni)
2015. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!Próbáltam már elhagyni a gyógyszert úgy,hogy minden héten feleztem az adagot,de rosszul lettem.És mostanában annyi rosszat hallottam a frontinról és a hasonló gyógyszerekről...

Ha anno mondta volna az orvosom,vagy tudom hogy ilyen függőséget okoz akkor el sem kezdem szedni.

2015. ápr. 8. 11:33
 3/4 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 8. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Antidepresszánssal leszokhatsz róla. Már rég azt kellett volna szedned. Frontinnal nincs esélyed kigyógyulni, antidepresszánssal valamennyi van, le is tudod tenni 2-3 év után.
2015. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!