Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigit érdemes...

Kuberáns kérdése:

Elektromos cigit érdemes venni ha le akarok szokni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor tudnátok tapasztalatokat, vagy milyen e cigit vegyek, milyen dolgok kellenek hozzá , milyen liquidet vegyek ?
2015. nov. 5. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített, több ismerős mondta, hogy amíg nikotonosat vett, bírta, mentes után rágyújtott. Viszont aki tényleg le akart szokni, annak sikerült, de szerintem azoknak e-cigi nélkül is ment volna, talán abban jó volt, hogy a hiányzó mozdulatot pótolta.
2015. nov. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet nélküle is abbatudod hagyni.
2015. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont én nem akarom magát a szokást abba hagyni csak szeretnek at állni e cigi re
2015. nov. 5. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz is kell akaraterő, de működik.

Nekem simán sikerült, és teljesen jól elvagyok. Egy a lényeg, nem érdemes ilyen 5-15.000ft-os olcsó szettekben gondolkodni. Azzal sok a bosszúság, és az ember megutálja az egészet.

2015. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
11000 ft-s ego-t vettem eddig bevált ! A nagy dúrung e cigik nem tetszenek !
2015. nov. 6. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy istick 30-as box mod, kisebb mint ezek a hosszú ego-k. Ráadásul nem gurul le az asztalról. :D
2015. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!