Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » SOS! Ez lehetett nikotinmergez...

SOS! Ez lehetett nikotinmergezes? Nagyon felel. Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

beszolasok rosszindulatu kommentek most nem kellenek. tudom hogy rossz a cigi. 15 eves vagyok es miota kollegista, egyre gyakrabban cigiztem. az elmult hetekben a napi 3-5 szalig is eljutottam, aztan volt egy het amikor egyaltalan nem gyujtottam ra, most vasarnap viszont ujra. igy nezett ki a hetem nagyjabol:

vasarnap-2 szal, kicsit a szokasosnal jobban szedultem meg

hetfo-2 szal

kedd-5szal

szerda-3 szal

csutortok-1. szalnal lesapadtam a szokasosnal jobban szedultem meg kicsit remegtem de amit par oraval utana szivtam azzal mar semmi nem volt

pentek-ez igazabol a lenyeg. az elso szalnal mar mikozbe szivtam ereztem hogy lefeheredek es elkezdek izzadni meg remegek de miutan elszivtam es visszaindultam a szobaba ereztem hogy nagyon szedulok meg csak foltokba lattam. na mar ez odaig fajult hogy mire a szobamhoz ertem (az egesz ut kb 70 meter) alig lattam es hallottam, mintha en is kivolrol beszeltem volna magamhoz. es amikor lerogytam az agyra par percig csak fekudtem es csak egy bugo hangot hallottam meg nagyon tavoli beszedfoszlanyokat pedig ott alltak mellettem. hanyingerem is volt es miutan osszeszedtem magam sokaig nem lattam rendesen, a kep szele remegett. masodik szal ra kb. oraval-semmi.

ez most mi volt? es miert tortenik ez hogy a napi elso szalra rosszul (es egyre rosszabbul) reagal a szervezetem de a tobbinel nincs semmi? mit kene tennem? megkoszonnem az ertelmes valaszokat.



2015. nov. 6. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Legközelebb ne tüdőzd le,akkor nem fox szédülni; én 12 éves koromban kezdtem cigizni,de már megbántam. De az is lehet h füves cigit szívtál. am 47/F wok!
2015. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy rendes cigarettát szívtál? Nem ittál esetleg valamit szórakozóhelyen vagy haverok nem kínálgattak valamivel?
2015. nov. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A napi első száll, mindig erősebb, mint a többi, mivel addigra kiürül már a tegnapi nikotin adag nagy része. Ha, nem ilyen napi egy két szállakat szívsz majd, hanem mondjuk tizenötöt, akkor az lesz a bajod, hogy hiába szívod, nem hat már rád sehogy, csak a kényszer lesz meg.
2015. nov. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Különben a leírtak elég erős nikotin mérgezésre mutattnak.
2015. nov. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
marlboro duplapattintos volt, abba eleg nehezen kerulhetett fu
2015. nov. 7. 08:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehetett.
2015. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!