Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14 evesen cigizek, hetente...

14 evesen cigizek, hetente egyszer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elegge stresszes vagyok mostansag, es neha het kozben ragyujtok. Mit tudnek tenni, hogy leszokjak? Nagyon jol oldja nalam a stresszet, de ez nem allapot 14 evesen. 1 honapja kezdodott ez az egesz.

14/l



2015. nov. 11. 19:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mással vezesd le a stresszt.
2015. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
én ugy szoktam levezetni ,hogy beleverek egyet a falba
2015. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg az iskolapszichológust, tőle kérjél egy beszélgetést erről. Ő a szakember.
2015. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba. Tudom, trollkodásnak tűnhet, de nem az. Még nem szoktál rá, hát hagyd abba. Keress mást helyette, teszem azt rajzolj, vagy bármi kézműves elfoglaltság, esetleg ha szeretsz sportolni, akkor az, vagy a zenehallgatás is jó tud lenni. Őszintén szólva a stressz kiváltó okát kéne megszüntetni, de gondolom az nem lehetséges...
2015. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Második: hál'isten már túlvagyok a tini koron, de még mindig nem értem, miért hiszik azt egyesek, hogy egy gyereknek/fiatalnak nem lehetnek problémái... Ja, hogy nem látnak bele? Nekem 12-14 évesen, mint családon belüli erőszak áldozatának, folyamatos iskolai nyomás és egy haldokló anya mellett szintén voltak problémáim, mondhatni stresszes voltam, ééérdekes, akkor nekem is ilyeneket mondtak azok, akik nem ismertek... Nem akarok kötekedni, csak arra kérlek, ha van rá mód, ne ítélj megfelelő információk nélkül (meg leginkább sehogy) ;)
2015. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Eldobod a szarba és kész szerintem gusztustalan h ott szivod 14 évesen és szánalmas is
2015. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A 2. válaszolót inkább nem minősíteném...

Nekem rengeteg olyan fiatal ismerősöm van, mint Te, akik szintén dohányoznak sajnos, de nagyobb mértékben nálad.

Szerintem ez még nem a világvége, de mindenképp le kell tenned a cigit, például egyél helyette csokit, vagy más ártalmatlan dologgal próbáld meg leküzdeni ezt a szokásodat.

Legyél nyugodt és ne stresszelj.

2015. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

2. válaszolót én sem minősíteném. Gondolom neked kinyalták a s.gged...De tudod vannak olyan gyerekek akik elég rossz körülmények között nőnek fel...


Szerintem sportolj! Az sokat segít!:)

2015. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A heti egyszer cigizés az még nem az az állapot, ahonnan nincs visszaút, sőt. Hagyd abba. Tudom, milyen sz a r stresszelni, én is mindig ideges vagyok, függetlenül az életkortól, ez inkább alkati dolog. Van aki 10 évesen is stresszelős típus, más 40 évesen sem parázik mindenen. Ha nagyon feszültnek érzed magad, és úgy gondolod, jól esne egy cigi, csinálj valami fárasztót. Amióta edzek, kevésbé vagyok ideges. Komolyan, valami gond van, ne gyújts rá, csinálj meg 20 burpee-t vagy amit akarsz.
2015. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még, azonnal hagyd abba! Egyébként sem szükséges az élethez!!
2015. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!