Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki le tudná nekem írni a...

Valaki le tudná nekem írni a fű jò és rossz hatásait a szervezetre?

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 11:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Az előttem szőlő részletesen kifejtette a hátrányokat :( : szerintem nevetni olyan dolgokon érdemes, és szívből örülni is, ami nem felszínes "hatás" - mely elmúlik - hanem lélekben feltölt, megerősít.

Negatív hatásokról még: kimondottan elhülyít, nemcsak a memóriára van rossz hatással, nemcsak a motivációt lopja ki az életből ...

A boldogsághoz éppen a "motivált" cselekvés, az érzelmek és azoknak teljesülése, az odaadó szeretetkapcsolat, stb útja visz: a drog hazudik neked!

Milyen, ha valaki azt hazudja, szeret, és közben egészen más jár az eszében?!

Ez most erős kanyar volt, de mindenre igaz, hogy pótlékok nem boldogítanak, semmi pszeudó, az "olyan, mintha" mert becsapod magad. Ez szerintem NAGYON nem éri meg ...


Plusz: már a XX.sz. elején, a fájdalomcsillapításnál tudták az orvosok, hogy megrövidíti az életet. Nemrég láttam valakit, harmincas éveiben jár, és két év távlatából ledöbbentett, hogy mennyire, láthatóan megöregedett :( Szóval, megfázásra van más is mint a fű visszatérve az előzőekben elhangzott jó hatásra, ez pillekönnyű, a többi meg beton súlyos tény. Alkoholfüggőséghez hasonlítani? Egy másik droghoz amely tönkretesz - azt hiszed hogy barátod, közben pedig a legfőbb ellenséged? ami szétszedi a kapcsolatokat KIVÉVE ha a társ is függővé válik vagy/és a legnagyobb átok a családon? Ehhez: no komment ...

2015. nov. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Ki kezdte terjeszteni azt az ostobaságot, hogy megöli a rákos sejteet? És miért az egyetlen értelmes válasz van §5-ra pontozva? Miért vannak 100%-ra felpontozva az ártalmas tartalmú, és ostoba válaszok? Ez a bizonyíték, hogy valóban elhülyültök tőle, ostoba drogosok!
2015. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
11! A fű pont nem ilyen. Nem egyértelműen boldogító, persze, rá lehet kattanni, persze nem rossz érzés, de a te leírásod inkább a heroinra emlékeztet. Na meg ilyen alapon bármire lehet mondani, hogy pl "hú te szeretsz úszni? anélkül talán nem is tudod jól érezni magad? CSAK NEM FÜGGŐ LESZEL OMG" Szóval erről ennyit. A fű egy enyhébb drog, kevesebb kárt okoz mint az alkohol. Ja és az meg mi, hogy "elhülyít, de nem csak a memóriára nézve, nem is csak a motivációra nézve..." akkor mi a rákra? Ha ilyen tájékozott vagy a témában esetleg kifejthetnéd.
2015. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!