Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A piercing tényleg rossz...

A piercing tényleg rossz hatással van az emberi szervezetre?

Figyelt kérdés
Még általánosban mondta a földrajztanárom, de nem emlékszem pontosan, valami olyasmit, hogy az ízületeknek rossz. Igaz, vagy csak ránk akart ijeszteni?
2010. aug. 4. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyban függ attól, hogy hová fúrják. Például a nyelvben és a szemöldökben másképp viselkedik egy fém. Köztudott, hogy a nyelvben, orrban, és egyéb nyálkahártyákban a fémből kioldódnak bizonyos vegyületek, nincs kizárva, hogy ezek károsak az ízületeknek is (bár még nem hallottam). De olyan bőrterületen, ahol a fém körül begyógyul a seb és nincs nyitott sebfelület, ott semmi kárt nem okoz.
2010. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az emberi szervezetre van rossz hatassal, hanem az emberi szemekre is. Rooonda, olcso, stilus nelkuli.

A fem. Az sehol sem jo egy embernek.

2010. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Várok még válaszokat^^


És mondjuk, ha valakinek a füle van tele fémmel...?

2010. aug. 4. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

Nekem is tele van a fülem fémmel, és semmi bajom :) Ugyan már, ősidők óta csinálják az emberek, hogy mindenfélével átlyuggatják magukat. Max akkor lehet káros fülben is, ha elrontják (nekem volt oylan, be kellett növeszteni a lyukat, és újat fúrni).

2010. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A tanár hosszútávra magyarázta:D hogy 40 év múlva... bár belegondolva, 40 év alatt bárki bármivel lazán elcseszheti az összes ízületét, erőlködni sem kell nagyon:D
2010. aug. 4. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Benne van, hogy csak rémisztgetett. De az is benne van, hogy van igazság benne. én úgy gondolom akkor is, hogy jól kifúrt piercing (nem nyelven, orrban) nem okoz bajt, főleg ha a fém is jó minőségű, amit hordasz benne. Meg őszintén: nem lennék képes lemondani a piercingjeimről azért, mert esetleg 40 év múlva fájni fog a térdem miatta. Valahogy nem hat meg. :)
2010. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!