Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Él valaki fordítva? Milyen...

Él valaki fordítva? Milyen úgy az élet? Mennyire lehet az rossz hatással a szervezetre, ha lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy megcserélem az alvás és tanulásidőt, mert arra jöttem rá, hogy vagy csak nagyon későn tudok tanulni, vagy nagyon korán. Viszont ha későn fekszek le, akkor reggel nem tudok felkelni. Ahhoz hogy fel tudjak kelni, ahhoz aludnom kell.

Tehát suliból hazaérve - 3-4 órakor - nem tanulok, hanem alszok és éjjel 2-3 körül kelek, hogy reggel 6:30-ig tanuljak.


A válaszokat előre is köszönöm! :)


2014. jan. 27. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
és akkor mindjárt egy jó vacsorával indíthatod a napot!
2014. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
probald ki ha neked ugy konnyebb :) csináld kb 1 hónapig azalatt hozza is tudsz szokni, először lehet faradskony leszel de ha mdgszokod lehet sokkal konnyebb lesz :) ki kell próbálni hatha bejön :)
2014. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt csinálom, csak én később érek haza és korábban kelek.

Eddig teljesen jól működik:)

2014. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a tanuláson kívül más dolgot nincs (házimunka, bevásárlás) akkor próbáld meg!
2014. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!