Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aktív dohányzó, idegesítő...

Wiffz kérdése:

Aktív dohányzó, idegesítő köhögés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éve cigizek aktívan ( 18F ) Egyetemre járok az idén kezdtem és mostanában már napi 1 doboz közelében járok , nyáron napi 1 simán elment, de nem most kezdődött. Általában esténként, meg reggel ha hátra hajtom a fejem mintha vizet tudnék köpni.. orrválladék jön a torkomból, nem vagyok beteg. Dohányzás közben gyakran égeti a torkom. Hasonló esetek? Doki felejtős, értelmes válaszokat előre köszönöm
2015. nov. 24. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen értelmes választ vársz? Szokj le és megoldódik minden gondod.
2015. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig első lenne a doki, aki megmondaná, hogy redukálni kéne a dohányzást, ha nem teljesen leszokni.
2015. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Magadtól is tudod, a dohányzás krónikus hörghurutot okoz.
2015. nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Háziorvosodat keresd fel, ettől független próbáld lerakni vagy legalább kevesebbet és ritkán gyújts.
2015. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Aki nem érti meg, hogy a dohányzás káros, mérgező, az magára vessen. Akarattal le lehet szokni, ahhoz még orvos sem kell. Én egyik napról a másikra letettem és nem bántam meg. Nehéz volt, a szokás miatt, meg két évig fájt a gyomrom a nikotinhiány miatt, de megérte. Sajnos, egyáltalán nem kellett volna rászokni. Mindenképpen káros egyrészt az egészségre, másrészt a pénztárcára. A dohányzó ismerőseim évente közel félmilliót füstölnek el!! Napi 1000-1500Ft, az havi 30-45 ezer, évente 360- 540 ezer!!

Ez 25 év alatt egy lakás ára veszteség és egy tüdőrák "nyereség".

GONDOLKOZZ!!! Ne legyél öngyilkos!

2015. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!