Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha dohányzás mellett fogamzásg...

Ha dohányzás mellett fogamzásgátlót szedek, az tuti rákot okoz?

Figyelt kérdés

Anyum szerint "tuti",ahogy ő mondaná... de mennyi az esélye hogy rákos lehetek? befolyásolja hogy egy héten mennyi cigit szívok el? 2hónapja szedem a Mercilont. fél éve dohányzok.

L/17


..


2010. márc. 21. 16:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szokj le. Vagy tedd le a fogamzásgátlót. Anno én is lehettem. Volt egy barátnőm, ő is cigizett és trombózissal kórházba vitték. Nem lettem volna a helyében...

Cigi miatt is van trombózis veszély, + erre rá ha bogyót szedsz, az még inkább növeli a %ot. Jobb félni mint megijedni. Meg ha azon gondolkozol, hogy tudod, h rossz, akkor ne csak gondolkozz róla, inkább előzd meg. Ha már jön a baj, akkor már az lesz, hogy ó miért nem tettem le akkor amikor akartam.


Ezzel nem csak a cigi+bogyóról van szó, hanem magáról arról is, hogy fiatal van és káros a cigi (NAGYON). Ja és nem utolsó sorban NEM menő.


23/N

2010. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!