Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a cigiről?

Hogyan szokjak le a cigiről?

Figyelt kérdés
Mostanában szoktam rá a cigire. Olyan súlyos a helyzet, hogy naponta minimum 2 doboz cigit kell elszívnom. Tudtok valami tanácsot adni, hogy hogyan szokjak le? 35 férfi.

2016. jan. 2. 22:17
 1/3 anonim válasza:

Először szokj át az e-cigire.


Ennek a következő előnyei vannak:

- Kevésbé káros (míg a hagyományos cigiben közel ezer féle méreg van, melyből 40 erősen rákkeltő, addig az e-cigiben csak nikotin van)

- Olcsóbb (csak megvenni drága)

- Nem leszel tőle büdös

- Nem szemetelsz

- Nem mérgezed a körülötted élőket


Ha ez megvan jöhet a többi!

2016. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az elektromos cigin én is sokat gondolkodtam. Lehet, hogy beválik.
2016. jan. 2. 22:26
 3/3 anonim válasza:

Furcsán fog hangzani, de beszéld meg magaddal, hogy leszoksz.

Elég, ha napi 1-2vel, de kevesebb szívsz.

Ha az az érzésed, hogy cigizned kell, inkább vegyél be egy rágót, vagy egyél étcsokit. A lényeg, hogy foglald el magad. Esetleg olvass, nagyon jó időtöltés.

Ha munkahelyen mész ki cigiszünetet tartani, inkább sétálj egy kicsit, igyál egy pohár vizet, majd folytasd a munkát.

Sok sikert kívánok a leszokáshoz!

2016. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!