Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan hat a marihuána az...

Hogyan hat a marihuána az epilepsziára? Káros vagy jó?

Figyelt kérdés
Mivel hogy epilepsziás vagyok és a barátaim szoktak szivni, es ők azt mondják hogy az jó, meg olvastam a neten is... de jobbnak látom ha megkérdezem emberektől, olyanoktól aki tapasztalta vagy tanulta stb :)

2016. jan. 13. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahol lakom ott legalis az orvosi marihuana, es igen adjak epilepsziara is. Szoval gondolom hatasos.
2016. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nemhiszem, valaki rohamot kap attól, hogy be van tépve mivel a marihuánás cigi elszivása után rögtön a pulzus megemelkedik és csak utána amikor lenyugszik a sziv akkor jön a beállt állapot

Véleményem szerint ne drogozz beteg aggyal

2016. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mert amugy 6 éve vagyok epilepsziás és nem szokott rohamaim lenni .... volt nyáron egy a kialvatlanságtól és 3 pedig az alkoholtól.... az utóbbi 2 az elmult 2 hónapban volt... de 13 éves korom óta van , jártam bulikba diszkókba semmi bajom nem volt... és most 3 is volt az alkoholtól... ugyhogy egyáltalán nem iszok. és csak azért kérdem hogy jó e a fű erre, mert van hogy nem alszom ki magam és furán érzem magam , és félek hogy nehogy valami legyen , és gondoltam ha szivok akkor lehet jobb lesz ..
2016. jan. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!