Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igaz, hogy a dohányzás miatt...

Igaz, hogy a dohányzás miatt megállhatsz a növésben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt magasságra fiuknál péniszméret, lányoknál mellméret stb

2016. jan. 20. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Határozottan igen. Igaz, hogy te csak külsőségekről kérdeztél ( gondolom, mert ez azonnal látszik ), sokkal nagyobb rombolást végez az agysejtek között, a hajszálerekben, mint ahogy beszélik. És ennek utólagos hatása csak, amit kérdeztél.

Egy volt bagós.

2016. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sok mindenre kihat,nem véletlenül mondják hogy káros a dohányzás!!!
2016. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de én konkrét dolgokra vagyok kiváncsi
2016. jan. 20. 20:03
 4/4 anonim válasza:

Nem állít meg a növésben. Ezzel a tinédzsereket ijesztgetik mindig. A pia is megállít, más drogok is megállítanak, a súlyzós edzés is megállít a növésben... a recskázástól meg szőrös lesz a tenyered. Nem állítanak meg az ilyen dolgok a növésben.


A dohányzás elsősorban káros a tüdőre. Több év, évtized cigizés után lehetnek tüdőproblémáid. Rövidtávon erő és állóképesség romlást okoz. Tehát a sportteljesítményed mindenképp romlani fog ha elkezdesz cigizni.


Ezek mellett hosszú távon szinte minden bajod lehet tőle, még impotenciád is. Ezek nem túl gyakoriak, de előfordulnak.

2016. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!