Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen gyümölcsös/különleges...

Milyen gyümölcsös/különleges ízű cigik vannak?

Figyelt kérdés
Nem áfonyásokra gondolok,hanem mondjuk a mojitos/epres pallmallra,vagy a banános Chesterfieldre.Tudtok még másmilyenről?

2016. febr. 26. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Én tudok! Zöldségesnek hívják és jó esetben vagy százféle gyümölcsöt árul amelyek közül mindegyiknek van íze! Meg mindegyik más színű és más a formája! A banán pl. hosszú, a narancs kerek stb. És biztosan nem lesz tőle szájrákod, ami a létező legfájdalmasabb nehezen gyógyítható betegség betegség a világon, sokan fiatalon is belehalnak. 98%–ban bizonyított, hogy a dohányzás okozza. Egészségedre! :-)
2016. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
és még vitamin is van bennük, beszarsz!
2016. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat.;) Minden kérdésbe mentek dohányosokat megtéríteni? Esetleg bekopogni házakba?:)
2016. febr. 27. 14:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat még mindig várok.:D
2016. febr. 27. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyébként Chesterfieldet szívok, a dupla pattintósat. A boltban nagyon kínálgatták az új fajtát ebből, amire azt volt írva, hogy citrusos...

Inkább mangó, vagy állott narancs íze volt, és csak abban az esetben ajánlom, ha maximum '90-es születésű vagy és ettél anno cigi rágót vagy az igazi régi turbo rágót...na és persze szeretted is, mert én nem, majdnem hánytam, aztán rátestáltam a kollégámra, nagyon rossz volt.. :)

2016. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Epres kiss cigi..bar az csak vekonyban létezik ha jol tudom:)
2016. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!