Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rá vagyok szokva a cigire? 16F

Rá vagyok szokva a cigire? 16F

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és kb. 3 hónapja elkezdtem cigizni a haverokkal. Az elején még csak 1-2 szál ment el hetente, volt mikor egy teljes hétig nem cigiztem, akkor megint egy keveset. Az utóbbi hétben minden nap elszívtam 3-4 szálat, de pl. tegnap csak 1-et, és nem kívántam vagy ilyesmi. Szerintetek rászoktam?
2016. márc. 4. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha abba tudod hagyni a rendszeres gyújtást akkor nem.
2016. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt ekkora mennyiséggel biztos, hogy nem.
2016. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg, hogy ne cigizz rendszeressen, ne kösd semmihez..kv, kaja, piálás, ne legyen a hétköznapokan egy nélkülözhetetlen dolog. A megszokásoknak hatalmuk van. Én 16évig dohányoztam és nagyon eheze most sikerült leszoknom. Nem cigizek 9hónapja. Ne legyél hülye mint én,,,,ne cigizz, hagyd abba! Később csak kínlódni fogsz ha le akarsz szokni és nem fog menni. Kérdésem a következő? Jól érzed magad cigi nélkül???? Ha igen, akkor minek szívod.. Nem ad a cigi semmit, csak elvesz
2016. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!