Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a cigiben?

Mi a jó a cigiben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 15:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
56%
17:31 Büszke lehetsz magadra!!!
2010. ápr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
64%

semmi nemjó a cigiben..

szerintem csak pótcselekvés..

2010. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

semmi jó nincs benne ..

habár .. jó feszültségoldó : D

fél évig cigiztem, lenyugtatott. amióta nem cigizek, a falat verem ha idegesvagyok : D XDDDD


15*L

2010. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
én kipróbáltam és én vagyok az EGYETLEN a földön aki egy hét allatt leszokott. Mindig amikor letüdőzöm beszédülök, fáj a fejem és hánynom kell. A cigibe semmi sem jó. Ja és fehér bonddal kezdtem, már az első doboznál jártam és még úgy is beszédültem. A CIGI SZ.AR!!!! 15/f
2010. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
dehogy nincs vissza út! én már 5-6 éve kipróbáltam, pár hetente ha buliban vagyunk elszívok egye, aztán van,hogy fél évig nem szívok, pedig letüdőzöm meg minden. és néha nem hiányzik, de ha a társaságban mindenki cigizik körülöttem azért elszívok 2-3 cigit..
2010. júl. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

előző: a kérdésre válaszolva pedig szeretem,hogy szédülök tőle... főleg ezért... :D

meg... nemtudom... tényleg jó ha van vmi a kezemben

2010. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Pfff.

gyíkarc vagy utolsó...

Jó a haverokkal menőzni vele mi???

Suttyó

2010. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Mi a jó a cigiben? Szeretek rágyújtani, mert nekem jól esik és nem is fogok a közeljövőben leszokni róla. Viszont mindig van nálam két csomag Winterfresh :D
2010. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Cigi azért jó, mert sokkal olcsóbb, mint a Red Bull...

Amit egyébként tiltanak be mint az állat, mert nem is olyan hosszú távon batár nagy szívproblémákat okoz, de ha egyszerre lehúzol belőle 5 dobozzal, szerintem már halálos... :S


Cigiből nyugodtan el lehet egyszerre 5 szálat szívni, max kicsit fáj tőle a tüdőd, de ugyanúgy álmosságűző, mint az energiaital...


Egyébként ha ébrenmaradási céllal fogyasztjátok, akkor már inkább a kávét, vagy homeopátiás növényeket ajánlok. :)

2011. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!