Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik a szüleik tudta nélkül...

Akik a szüleik tudta nélkül dohányoznak, a szüleitek nem érzik meg rajtatok/a ruhátokon a cigi szagot?

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A gáz az amikor nem is te dohányzol hanem a környezeted és rád fogják :D
2016. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

16 vagyok, néha cigizek, és nem érzik, mert mindig befújom magam dezodorral mielőtt hazamegyek.


Ha mégis éreznék, akkor meg azt mondom hogy a haveri társaságban cigiztek.

2016. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig mielőtt haza megyek beveszek egy csomó rágót és befújóm magam parfümmel ha haza értem bemegyek a szobámba és gyorsan átöltözöm. De egyedül akkor érezték hogy cigizek mikkor a szobámba szívtam és elfelejtettem kinyitni az ablakot de szerencsére kimagyaráztam de szerintem már sejtik hogy cigizek. Ja és már egy éve dohányzom :D

16/L

2016. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudják csak nem mondják meg nyiltan. Nem hülyék a szülők, bármennyire is ezt hiszik a tinik. Nekem volt olyan dezodorom amivel ha befùjtam magam anyám azt hitte bagóztam... :D minden esetre egy nem dohányzó és egy bagós szaglása ég és föld
2016. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Az előzőleg leírt módszerek jónak tűnnek a dohányszag elrejtésére.

De arra nem gondoltál, hogy vajon miért nem akarják a szüleid, hogy dohányozz?

A dohányzás nem egészséges, és ez nem csak duma. Egy idő után a dohányos elkezd köhögni, nehezebben bírja a fizikai megterhelést.

És minél fiatalabban kezdi valaki a dohányzást, annál nagyobb az esélye a tüdőrákra. Erre minden dohányos azt szokta mondani, hogy ő biztos nem lesz az. Az apósom is ezt mondta, és tüdőrákban halt meg 61 éves korában, mielőtt nyugdíjba mehetett volna.

2016. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki szüleje tudja szerintem, csak a legtöbb nem tudja, hogy ilyenkor mit lépjen. (Mondjuk ha szintén dohányosok, akkor nem biztos.) Annyira igaz lehet ez, hogy nekem volt olyan, hogy öcsém belépett a házba, én egy emelettel feljebb ültem a sz.gépnél és mondom KI DOHÁNYZOTT?! :D Am nekem a mai napig nem tudják, mert nincs kedvem a monológokat meghallgatni. (Jó módszer viszont a naranccsal/citrommal való kéztörlés, öblögetés; ezzel asszonyt is át lehet verni. A ruhával nem kell foglalkozni, ha nem láncba szívod, ha igen, akkor ecetes füfüvel kell kezelni. :) )
2016. ápr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok, 26/F :D
2016. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szívok annyit, hogy rájöhessenek.
2016. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nagyfater ***** válasza:
53%
Aki nem dohányzik, az már akkor megérzi rajtad, amikor még haza se értél, és akkor is megérzi rajtad, ha magadra öntesz egy vödör kölnit, és bekapsz egy fél kiló mentolos cukrot. Ha a szüleid is dohányoznak, akkor elég az is, ha csak egy pillantást vetnek az ujjaidra.....:-)
2016. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
76%
Én nem dohányzom, viszont a barátaim igen, és nem csak a szüleim, de egy-két barátom is azt hiszi, hogy én cigizek. Szüleim sosem kérdeztek rá konkrétan, de nem hülyék. És nem mindenkire igaz, hogy a társaság miatt rá tud szokni valaki. Egyszer kipróbáltam, elég is volt. 15/L
2018. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!