Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Subtank Mini RBA?

Subtank Mini RBA?

Figyelt kérdés
Ez az első ilyen készülékem. Az RBA-t használom, mert jóval olcsóbb. Drótot mikor kell bele újat tekerni? Ha már nem jó az íze/égett, akkor csak a vattát szoktam kicserélni (kiveszem a vattát, megmosom a cuccot, új vatta, jobb mint új korában). Erről sajnos semmit nem találtam a neten.
2016. márc. 26. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, én általában 2szer cserélek vattát, utána meg tekerek új huzalt harmadikra. Nem lenne muszáj, de nem drága a huzal sem, inkább cserélem.

De amúgy addig használd a huzalt, amíg szép fényes, és letudod kaparni róla az összes ráégett szutykot.

2016. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kanthal:

Én ~5 naponta cserélem a vattát, drótot pedig 2 hetente. Ha valami nagyon speckót csinálok amit sok idő volt volt (clapton, inception vagy más coilt) akkor azokat viszont tisztítom akár hónapokig is. Felhevíted, hogy izzon, majd folyó víz alá tartod amíg vörös(persze ekkor már ne adj rá áramot!), ezt párszor eljátszod és szép tiszta lesz, ha nem, akkor már kukába való. Arra figyelj, hogy a levegőző nyílásba ne nagyon kerüljön víz.


Ni200:

Szintén hevítés majd lemosás, ebből ritkábban csinálok újat, egy darab 1 hónapig is megvan akár.


NiChrome:

Már nem szoktam használni, de 1 hét aztán kuka.

2016. márc. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!