Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Néha szoktam cigizni, de nem...

Néha szoktam cigizni, de nem haveri társaságban, és nem is ők szoktattak rá. Szerintetek ez mennyire furcsa?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónapja elkapott egy érzés, hogy szereném kipróbálni a cigit, így ki is próbáltam. Az elején furcsa volt, de utána megtetszett, és így néha elszívok pár szálat, maximum napi 3-at.


A haveri társaságomban nem dohányoznak, de ha mégis, akkor se gyújtok rá soha, meg az iskolában is sokan nem tudják, hogy cigizek. Eddig csak egyedül dohányoztam itthon, vagy az utcán.


Szerintetek ez nem furcsa? Csak mert szinte mindenki azért szokik rá, mert kínálgatják, én meg csak azért, mert kíváncsi voltam, na meg stresszoldó is. (Édesanyám most volt kórházban, és eléggé megterhelt, ezért is cigiztem)


Antidohányosok ne írjanak!

16/F


2016. márc. 28. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Jaj istenkém de buta fiú vagy te. Egyáltalán nem stresszoldó ez csak valami hülye placebo. Mellesleg a vásári kutyát nem érdekli hogy milyen motivációból cigizel te pont.
2016. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem furcsa.
2016. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális én is azért cigizek mert olyan jól esik néha és mint ha megnyugtatna egyszerűen imádok cigizni csak nekem napi egy doboz cigi is elmegy ami kicsit sok tudom de még nem gondolkoztam azon hogy le kéne szoknom:D

16/L

2016. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor 3 hónapja hogy kapott el az érzés, ha nem láttad senkinél? :D Meg én pl kipróbálni is úgy próbáltam ki, hogy megkínáltak, nem vettem rögtön magamnak 1 egész dobozzal.
2016. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Láttam, utcán sokan cigiznek.
2016. márc. 28. 23:35
 6/8 anonim ***** válasza:
És ez rögtön arra sarkallt, hogy vegyél te is?
2016. márc. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. Egyre jobban kíváncsiskodtam vajon milyen lehet, így meg is vettem, és be is jött.
2016. márc. 29. 02:32
 8/8 rionen válasza:

Több mint 10 évig dohányoztam. És mint minden hüle én is a valahova tartozásért szoktam rá. 16 vagy még jó hogy tartozni szeretnél valahova. Ha így kihangsúlyoztad, hogy a a haverok meg a suli az viszont meg pont az egyediségedre akarna fókuszálni.

Fuh de gyűlöltem kamasznak lenni.....

2016. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!