Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cikinek tartom, hogyha néha...

Cikinek tartom, hogyha néha dohányozni akarok, azt hiszem mindenki elítél mikor lát, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Oké nem egy nagy probléma, de azért rákérdezek.. 2016-ban már kevesen dohányoznak mint régen, mindenki szokik le az árak miatt

tehát nem cigizek, csak bulikba (ha néha járok) de valamiért a nyár közeledtével megkívántam a gyümölcsös cigit, és mindig azt nézem hogy ki figyel és mit gondol, hogy ennek a lánynak ront az összképén a cigi.. de lehet mindez anyám miatt van, 22éves vagyok és még mindig beleszól és rám parancsol mit csinálhatok és mit nem..



2016. márc. 29. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

szia, en is elhatarolódom attól aki cigizik.

régen ez vhogy menő volt..ma már nem az.

anyád meg félt, azert akar mindnet megmondani neked, én is megmondom a lányomnak h mit csinaljon, mert féltem, h valami baja lesz.még ha nagy a gyerek, felnőtt lesz, akkor is aggódunk érte.inkabb örülj neki, ha leszrna, akkor meg az lenne a bajod:)

2016. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen régen mindenki szívta a cigit most meg alig, és már gáznak számít, bár nekem kb napi 1-2szál volt régen is tehát sose vittem túlzásba, hát.. amit anya nevez "óvásnak" abból nem kérnék, mert az nem megoldás h fenyeget ha ezt meg azt csinálom szájbaver , csodálkozott h mindent azért is csináltam, nekem ne mondjonn ilyeneket, normálisan is lehetne
2016. márc. 29. 09:00
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Ne gyújts rá.
2016. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most meg alig? :) ma voltam egy kocsmában, nyitott fedelű volt, és minden 2. ember cigizett, meg már sokan e-cigiztek. Sajnos nem hogy alig hanem egyre többen, nemhiába van Budapesten is minden sarkon dohánybolt...
2016. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kocsma meg szórakozóhely egy olyan térség ahol rákap az ember:D

Hát én azt vettem észre h régebben kb mikor 800-900korul volt a cigi sokkal tobb embert lattam az utcán, csinos lanytol kezdve mindenki, most meg alig, es mikor kerdezem az a valasz h draga es csak neha szokott:)

2016. márc. 29. 23:26
 6/7 anonim válasza:
51%
Szerintem (ÉN dohányzó 47 éves férfi vagyok,1986 óta bagózom !) a mai világban túl sok az elvárás mindenkivel szemben,hogy a társadalmi megitélésnek és az EU által előírt követelményeknek + a Magyar törvényeknek, v.mint a Szülőknek mindenáron meg kell felelni!Hülyére veszik a népet!!!! Akár hiszed akár nem engem is csesztetnek (a SZÜLŐK) azóta is ,hogy szokjak le a cigiről! Ezt a kritikát ,ha bagózol el kell viselned! Valamint legyen "egészséges" (haha) önkritikád. Ezen kívül a "népek" agyára ment már az egészség mánia is! Továbbá az "egészséges életmód" hatalmas üzlet nem csak a multiknak! Valóban fontos az egészség,de sokkal fontosabb az,hogy TE, hogy érzed magad jobban a bőrödben!!! Akik szeretnek, tisztelnek, becsülnek vagy megtűrnek stb... el kell fogadniuk,hogy bagózol,még ha ritkán is![AMATŐR! 1-2 szál?] Neked pedig tűrnöd,állnod kell a kritikát! Más véleményére pedig (még az enyémre se!) ne hallgass!!!! Sz@rni rájuk!!! Azt mondják mindenkinek megvan írva előre a sorsa. Volt olyan kollégám aki maratonokat futott, nem bagózott nem, ivott, kerülte a húst és sajnos ma már nem él! Élj a mának! Nekem ennyi kátránnyal a tűdőmben már rég a föld alatt kéne lennem,ennyi év után,mégis túl éltem olyanokat mint az előbb említett! Három mondásom van:1, Főnök úr még egy doboz gyufát, 2,Közöd hozzá??? 3, Ilyen kicsi "rákom" van , majd megnő!!! Próbáld lazán,kicsit viccesen "rövidrezárni" a szülőket,vagy másokat! Különben meg addig jó amíg csesztetnek! ÉLNEK, AGGÓDNAK Érted mert SZERETNEK!!! ÉRTED???!
2016. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

teljesen igaz amit mondtál, mindenki meg akar felelni a társadalom által előírt szabályoknak és ezáltal minősítenek másokat. És nagyon idegesít ha nem hagynak élni beleszólnak abba amit én jónak látok.

Anyának nem mondom el soha, még 50évesen is parancsolna, arra meg nem vagyok kíváncsi:D csak nem akarom h visszamondják neki mert nem érdekel a botránya, azért ez már túlzás, lehet félteni normál keretek belül is

2016. márc. 31. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!