Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mandula mutet utani dohanyzas?...

UmpalaB kérdése:

Mandula mutet utani dohanyzas? Folyt. Lent!

Figyelt kérdés

Marc.25en mutottek idult garat mandula gyulladassal.. 1het utan ott jarok hogy 1nap 3x szedek rutascorbint(vergatlo) es cataflam V-t pedig csak reggel-este. nyeles ,eves , ivas fajdalom mentesek

Elore is koszonom a valaszokat :)



2016. ápr. 1. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 2 hétig nem szabad, ha majd a seb hámosodik és az orvos gyógyultnak mondja, esetleg akkor, de szerintem ez most éppen jó egy leszokáshoz, hiszen ha addig kibírod, akkor talán már nem is kívánod majd újra.
2016. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2016. ápr. 1. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Két-három hétig tényleg semmiképp se. Ha nagyon nem bírod, akkor esetleg nikotintapasz vagy nikotinos végbélkúp.
2016. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár hétig ne gyújts.
2016. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én rágyújtottam már aznap és semmi bajom nem volt...éjjel kihajoltam a kórház ablakán :D
2016. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tizenéves koromban volt egy mandulaműtétem. Poénból meg akartam sodorni egy barátom cigijét. Egy ici-pici dohányszálat felszippantottam a friss sebre. Iszonyú szar dolog a vérhányás, nem tudod elállítani, csak öklendezed fel a vért elég tetemes mennyiségben. Na, kívánod még azt a redvás cigit?
2016. ápr. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!