Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek így sikerülni fog?

Szerintetek így sikerülni fog?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,15éves korom óta cigizek,rendesen.Apámmal élek ő tudja hogy cigizek,viszont Anyám nem tudja,és ha vele vagyok sose gyújtok rá,és ki is birom h ne cigizzek.Most úgy alakult h külföldre megyek Anyámmal egy hétre,szóval addig no smoking semmi,viszont ha hazaérek,vissza a monoton mindennapokba,hogy bírjam ki hogy ne gyújtsak rá? vagy már könnyen kibirom?(próbáltam már 1-2x letenni,de akkor nem ment mert úgy vettem észre hogy az első pár nap a legnehezebb),viszont most lazán nyerek egy hetet,utánna már könnyebben ellent tudok mondani?

2016. ápr. 5. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kifogod bírni ha elszánt vagy.
2016. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy könyvben olvastam, hogy az első 5 nap a legnehezebb, ha azt kibírod, onnan már sokkal könnyebb lesz. 3 hét után pedig elmúlik a fizikai függőség.

Persze ha nem vigyázol, hónapok után is pillanatok alatt vissza lehet szokni.

Legyen nálad mindig rágó vagy valami amit tudsz rágcsálni, lehetőleg nem édesség.

2016. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le Allen Carr rövid úton leszokni a dohányzásról hangoskönyvét, amíg utaztok hallgasd meg aztán többé nem lesz problémád a bagóval. (én 13 év után ezzel a módszerrel egy pillanat alatt le tudtam tenni, azért javaslom)
2016. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nem élem át amit te,de rettenetesen nehéz leszokni róla.A nagyapám dohányzik.Most 16 éves vagyok és amikor születtem azt mondta leszokik.Ez nem így lett.Főleg akkor gyújt rá mikor ideges.Kerüld a stresszes helyzeteket és ha gondolod vegyél rágót(tudod amibe van nikotin)az állítólag segít leszokni és a rágás stersszoldó oldó is.Sok sikert!
2016. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!