Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigifüst szagának az eltünteté...

Cigifüst szagának az eltüntetésére a felsoroltakon kívül van még más megoldás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet most randizom egy sráccal. Ő nem dohányzik, sportol, egészségesen él stb... de én cigizek, nem túl sokat, és az önmagában nem is lenne nagy gond, de külföldön vagyok és a helyen ahol dolgozok ott lehet bent cigizni, és hát szívják is rendesen. Van elszívó meg szellőztetek de el tudjátok képzelni...

Szóval a kezemre alkoholos fertőtlenítőt használok. A hajamra hajsprayt ami nem túl erős de nagyjából elveszi a szagát. rágó vagy cukor vagy szájspray, és parfüm. ami szintén gyengébb mert nem akarok erős illatfelhővel közlekedni. Ezeken kívül van még valami praktika? Mert az arcomon még így is érződik. meg persze mindenhol a bőrömön. De az arcomra mit tudnék használni? Mert ha ki vagyok sminkelve nem nagyon tudom bekenni semmivel. Munka után ruhacsere, testspray ami szintén inkább semleges vagy törlőkendő. Szóval megvan a kis napi rituálém :D

Remélem van még sok ötletetek :D Köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 14. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hülyeséget csinálsz. És ha összejössz vele örökre fújogatod majd magad, ami ugyanolyan káros (hanem károsabb hosszútávon) mint a dohányzás?
2016. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy káros e ez a sok cucc is, normál esetben csak parfümöznék, de nem fogok örökké ilyen helyen dolgozni. És ezeket se csinálom minden nap. Alapból nem az a fő baj hogy naponta elszívok pár szál cigit, persze tudom hogy ez is érződne, de napi 8 órát füstben vagyok.
2016. ápr. 15. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!