Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki írna aki "tapasztalt"...

Valaki írna aki "tapasztalt" cigarettás?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem az első cigi kapcsán. Hiába írjátok, hogy inkább ne, egyszer ugyis kiprobálnám, annyira meg nem vagyok buta, hogy az egészségemet tönkretegyem vele. Még bennem van a kíváncsiság

16/L



2016. ápr. 19. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Tisztán emlékszek az első szál cigimre.

Egy piros GoldenGate volt.

Felfordult a gyomrom, és órákig csak émelyegtem, a hányás kerülgetett, a légszomjról nem is beszélve.

Ez maga az első szál.


Aztán a másodikat már nem is kívántam, de azért mégis csak elszívtam, az már nem volt rossz. 2 nap és fél doboz után, már inkább jobb volt, mint rossz.


Másfél éve le is szoktam, na az volt a legkegyetlenebb.

2016. ápr. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
"annyira meg nem vagyok buta...." De igen nagyon buta vagy. Miért nem arra vagy kiváncs hogy pl a maratoni távot mennyi alatt tudod megtenni?
2016. ápr. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem fog jólesni.
2016. ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam 14 évesen próbáltam, otthon az egyik ablakpárkányon ülve félig kilógva. Ez később hibás döntésnek bizonyult, ugyanis iszonyatosan megszédültem az első pár slukktól, és para volt, hogy leesek. :)

De amúgy nem köhögtem nagyon, vagy ilyesmi. Kicsit kapart, de nem volt vészes. Meg tetszett is a dolog.

Egy év múlva szigeten meg dohányos társaságban voltam, akkor szoktam rá igazán. Ott már elment napi 1 doboz, bulizás közben.

17 évig dohányoztam. E-cigire váltottam, és örülök neki. Viszont megbántam hogy anno szórakoztam vele. Jobb lett volna el sem kezdeni.

2016. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát...az első fullasztó
2016. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 b0m3 válasza:

Szia!


Nekem az első cigim arany marlboro volt, nem volt erős, nem köhögtetett, csak picit kapart és elszédültem tőle. Utána már erősebb cigiket is el tudtam szívni, és így szépen rá is szoktam. Amire érdemes odafigyelned az első szál cigidnél, hogy lehetőleg egy dohányossal próbáld ki, ne szívd túl erősen és gyorsan, valamint ne lepődj meg, ha furcsán (talán részegség szerűen) megszédülsz picit, az nem fog sokáig tartani. Ha első cigit kéne ajánljak és szereted a mentolos dolgokat, akkor a pattintós kék multit ajánlanám.

Sok sikert!

2016. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én első szálam egy barna sopianae volt . Arra hajtottam, hogy letüdőzzem, de nem sikerült, köhögtem mint egy tbc_s . Aztán csak nem hagytam a dolgot annyiban és addig addig próbálkoztam míg végül sikerült a dolog .
2016. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Komolyan, ne. Kipróbálni felesleges mert csak rosszul leszel tőle. Én 12 voltam amikor elkezdtem cigizni, az első évben napi egy szálat szívtunk a bnőimmel és nagyon kitartóan nyomtuk magunkba a füstöt annak ellenére h büdös volt és borzalmas hányingerrel meg szédüléssel járt. Most 22 vagyok és tíz éve vagyok dohányos. Szarul hangzik. Ha találkoznék a 12 éves önmagammal addig verném amíg mozog, vagy amíg meg nem esküszik h nem gyújt rá soha.
2016. ápr. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha van kerdesed v vmi irj privibe :)
2016. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Tuti már nem aktuális a kérdés, de azert írok néhány sort, max nosztalgiából :D

Az első szál cigimet fatertól loptam, piros szimfónia volt. Kint a kukoricás szélében toltam el, 14 évesen. Szédültem, de nem köhögtem, utána pedig okádtam.

Ma 31 éves vagyok, nő, és dohányzom, apám pedig rákos lett. Jelenleg küzdünk az életéért, sugár és kemoterápiával.

Én pedig próbálok leszokni, egyelőre kevesebb, mint több sikerrel, de le fogom tenni. Mert le AKAROM.

A dohányzás pedig nem más, mint drága pénzen vásárolt HALÁL.

2018. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!