Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigi jó kezdésnek? /...

Milyen cigi jó kezdésnek? / Ti mivel kezdtétek?

Figyelt kérdés
Anti-Dohik kíméljenek...
2010. ápr. 7. 17:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mit kell ennyire feszengeni a cigi-témán. Bemész egy boltba oszt megveszed.Meg hogy csak pénteken tudod kipróbálni...Huzzá le a boltba aztán vegyél egy doboz cigit aztán szivd.hülye kérdés az hogy mi jó kezdésnek.Ez nem egy tanulási folyamat.Azt szivod ami jól esik aztán kész.
2010. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
NEM vagyok antidohányos, mivel én is dohányzok! DE szerintem ne szokj rá, mert én már nagyon bánom :( Nem lehet könnyen abbahagyni sajnos. Én egyébként a narancs PallMall-t veszem. Nem túl erős, de jó íze van.
2010. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Én a románc nevű szőrnyűséget próbáltam (szerencsére) és az elmúlt harminc évben egyszer sem gondoltam rá, hogy bármilyen cigivel kellene kezdeni valamit is.
2010. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
az ez előtti hsznek meg mi értelme van? biztos én vok a hülye hozzá...
2010. ápr. 8. 13:12
 15/25 Ammarilys ***** válasza:
én kezdésként még anyám szürke viceroy-tól is beszédültem,most meg már elszivom a kékmultit meg a kékbondot is.:D
2010. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Phoney ***** válasza:

Betonszofival kezdtem 5 évesen, hála a jó égnek, így 18 éves koromig rá se tudtam nézni:) (akkor se szoktam rá)


Magamnak piros philip morrist vettem először, és elégedett voltam vele. (Aztán rájöttem, hogy hülye leszek ragasztott papírt szívni, mikor tiszta dohány is van:)

2010. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
piros viceroy-al kezdtem,aztán annál maradtam,piros moont is szivtam de áttértem narancs palmira már.
2010. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Szerintem a kék multi egészen jó, én a helyedben azzal kezdeném.
2010. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én is tigris szofival kezdtem, de mellette is maradtam, mivel anyukám is azt szívja világ életében, így tudok kicsit spórolni... Persze visszaadom neki valamilyen formában. :) Annyira szofi függő vagyok, hogy más cigikből nem is esik jól a szippantás, és mikor dohányzás felmérő kérdezte, hogy mire szoknék át, ha teszem azt megszűnne, azt válaszoltam, hogy inkább leszoknék. Hát manapság már nem hiszem, hogy leszoknék, de hogy nem szívnék olyan sokat, ha megszűnne az én puha barna szofim, biztos nem költenék annyit cigire.

Bond, Pall Mall cigiket egyszerűen nem bírom, rühellem, olyan, mintha semmit se szívnék, akár piros, akár szürke. Ha már valami, akkor sötétkék szofi, esetleg piros multi.

Kezdetnek, tényleg hülyeség ez a kezdet dolog, de biztos valami gyengét választottam volna, annak idején, ha ilyen tudatosan akarok rászokni, mint te. XP

2010. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

NEM KELL ELKEZDEZDENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!