Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hany eves korotokban kezdtetek...

Hany eves korotokban kezdtetek el cigizni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 22:55
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
92%

15.

átkozom a napot azóta is, amikor tartósan rászoktam.

2009. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
87%
13 sem voltam. :S Megbántam.
2009. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
81%
19 eves vagyok es eletemben egy slukkot nem szivtam meg, nem is szeretnek. passzivan mondjuk szivom mar 19 eve:(( GYULOLOM A SZIVARAT
2009. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
59%
Én nem cigizek és nem is fogok, 13 vok. Amúgy olvasom itt hogy megbántátok: könyörgöm ha nem akarjátok szívni miért teszitek? Ha igazán le akartok szokni akkor le lehet. Nem mondom hogy nem kell hozzá valami gyógyszer, de az magában nem elég ha nincs meg az elhatározás, hogy TÉNYLEG LE AKARTOK SZOKNI. És tegyétek is, mert sok betegség kialakulásához vezethet a dohányzás.
2009. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
92%
Én 36 éves vagyok, eddig nem kezdtem el, és az elkövetkezendő 70 évben nem is tervezem.
2009. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
81%
7 évesen gyújtottam rá először, 15 éves koromtól kezdve szívtam rendszeresen (volt olyan időszakom, hogy napi 3 dobozzal is) és 20 éves korom óta próbálkoztam a leszokással, de 1 napnál tobább sohasem bírtam. Pedig sok mindent bevetettem, úgy, mint tapasz; anti cigaretta (Ez gyógyfüvekből készül, nincs benne dohány, baromi büdös és rossz ízű. Arra szolgál, hogy megútáltassa veled a cigarettát. Ugyanis, ha egy ilyen cigit elszívsz, akkor a rendes cigi szívásakkor is ezt a büdöset fogod érezni. Nem tudom hogy műxik, de tényleg így van. Azért nem csináltam végig, mert baromi drága volt. Mikor a Sophiane 100 Ft-ba került, akkor ez 450 Ft-ba.), elektromos kezelés, de egyik sem használt, pedig akartam, de a nikotin utáni vágy mindig erősebb volt. 48 éves koromban kórházba kerültem, részben a dohányzásnak köszönhetően. 3 napig feküdtem csöveken lógva az intenzív osztályon és épp, hogy megmaradtam. Na akkor megfogadtam, hogy ha 3 napot kibírtam dohányzás nélkül először akkor én soha az életben nem gyújtok rá többé. Ezt sikerült megtartanom és ennek már több éve. Nagyon örülök neki, hogy skerült leszoknom róla és komolyabb baj nélkül megúsztam az egészet.
2009. febr. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
94%
"Én 36 éves vagyok, eddig nem kezdtem el, és az elkövetkezendő 70 évben nem is tervezem." Ez tetszik. :) 106 éves korodban rágyújtassz?
2009. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég optimistán áll az élethez. :D 106 évesen már tutira nem fog dohányozni... ;)
2009. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
61%
13 éves kiskölyök ne ossza az észt a dohányzásról, sem a leszokásról. Egyébként minek írnak ide olyan emberek akik sose cigiztek? Miért érzik ,hogy rájuk is vonatkozik a kérdés? Ha keresnek egy orvost Békéscsabán én sem írok oda,mert rám nem vonatkozik. Na mindegy. 17 évesen gyújtottam rá először.
2009. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
38%
14 évesen.és nem bántam meg most vagyok 17
2009. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!