Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigi jó kezdésnek? /...

Milyen cigi jó kezdésnek? / Ti mivel kezdtétek?

Figyelt kérdés
Anti-Dohik kíméljenek...
2010. ápr. 7. 17:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nyílvánvaló hogy azért nem vesz mert még gyerekkorú. Másrészt meg kipróbálni ki kell, de nem érdemes rászokni.

Azért szerintem gyerekkorúként más is érdekelhetne mint a cigi utánni rajongás. A rászokás meg egy egyszerű pszihológiai folyamat, a gyenge akaratú emberek nem tudnak leállni róla, és az akaratot lehet fejleszteni. Mára már bebizonyított eredmény hogy a szervezet nem hiányolja a nikotint, csak az ember agyában kell keresni a problémát. Volt hogy nagymenő tiniként napi 1 dobozt elpöfékeltem, de annyit mondtam h nem akarom, és nem is volt vágyam rá és letettem. Hidd el nekem megéri nem rászokni. Jó persze próbáld ki meg minden, de gondolj bele 500 ft doboza, meg kib....tt büdös tőle a szád, egészségedet rombolja ezerrel. Akkor mi a fenének. Elárulom hogy ettől nem leszel nagymenő.

2010. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én is piros viceroy-al kezdtem XD - akkor még nem volt gyakorikérdések.hu ahonnan megtudhattam volna h ez nem túl jó 5letXD
2010. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
mentolos női Pall Mall
2010. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
inkább szívjá olyat ami másnak a lába között van....
2010. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Kék Bonddal kezdtem (ha jól láttam a dobozát, kínáltak), nem tudom, hogy ez erősnek számít-e, de nem rengetett meg.
2010. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!