Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik sütési módot mihez...

Melyik sütési módot mihez kell használni, pl alsó/felső/alsó-felső/légkeverés, stb egyáltalán melyik a fontos és melyik fölösleges?

Figyelt kérdés

Elektromos sütő vásárláson gondolkozunk, de nem tudom, hogy mire érdemes figyelni?

Mikor/mire használ az ember alsó sütési módot? És felsőt? És alsó-felsőt? És légkeverést? Mikor nem jó a légkeverés?

Nem értek ezekhez, tudnátok tanácsot adni?


pl egy ilyen jó lehet?

[link]



2014. dec. 8. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Csak alsó szerintem nincs.


A légkeverésesben elvileg hamarabb sülnek meg a dolgok, és esetleg kisebb hőmérsékletre is lehet állítani. Az enyémen 4 fokozat van: alsó-felső; grill; és mindkettőhöz lehet választani légkeverést (vagy sem). 10 év alatt kizárólag a sima alsó-felsőt használtam mindenhez :), ha grillezni akarok azt a mikróban csinálom. Egyébként nagyon jó az elektromos sütő, pontosan lehet állítani a hőfokot, mindig ugyanúgy süt, megbízható. Igaz sose volt gáztűzhelyem, de anyósnál, nagymamánál mindig azt láttam hogy vagy túl erősen süt, vagy ha az ember telerakja cserepekkel akkor száz év mire megsül a kaja.

2014. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!