Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudják meg a szüleim?

Hogyan tudják meg a szüleim?

Figyelt kérdés
A helyzet az h 15 eves vagyok és fél éve dohányzom. Tudom hogy ártalmas. Anyám utálja a dohányosokat. Apám régebben szívta. Szerintetek ha meg tudják mit tegyek ill hogyan fogják meg tudni? És nem nagyon akarok le szokni... Pls csak értelmes válaszokat, és ne gyertek azzal h milyen fiatal vok meg hogy káros és társai...

2016. máj. 22. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ha elég felnőttnek érzed magad a dohányzáshoz és el is tervezted, hogy le sem szoksz, akkor legyen ahhoz is tököd, hogy ezt felvállalod a szüleid előtt és nem tojod össze a pelusod a gondolattól is, hogy megtudják.
2016. máj. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanennyi éves vagyok, én is elmondtam. Nem büszkék rám, és még a mai napig emlegetik, hogy hagyjam abba. De nagy probléma nem lett belőle, hogy őszinte voltam.
2016. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Hasonló problémával szenvedek 13 éves korom óta, még mindig nem mertem elmondani, de nem megyek haza büdösen, így nem tudják meg.
2016. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jo de en ezt nm szeretnem mert itthon igy nem tudok szivni es bele hulyulok...
2016. máj. 24. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!