Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 éves vagyok. Naponta 1-2...

13 éves vagyok. Naponta 1-2 szál cigarettát szívok el. Ez mennyire ártalmas?

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
ne cigizz
2016. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Menj vissza az orvoshoz, hogy rendbetegye, még ma, mielőtt sebes lesz a szád.
2016. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagyok, az első doboz cigimet én is 13 évesen vettem meg, tehát nem olyan mondja ezt, aki nem dohányzik és ellene van, de én azt mondom, hogy azért ne cigizz, mert mások is csinálják. Ha nincs rá SZÜKSÉGED (családi gondok, vagy nem tudod máshol levezetni a stresszt), akkor ne csináld, mert nem éri meg. Ha ilyen korban cigizel a szervezeted nagyon gyorsan tönkre megy, a nővérem 13 éves kora óta cigizett, 22 évesen úgy döntött, hogy egészségesebben fog élni, lerakta a cigit, ami nem könnyű, de megcsinálta és 2(!!!) éve azzal szenved, hogy füstös a tüdeje és nem bír normálisan futni, mint ahogy más ismerőseid sem. Én azt mondom neked, hogy felesleges, nem nyersz vele semmit, csak a tüdődet roncsolod, ha nagyon akarod majd cigizel később.
2016. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok, 10 éves koromban bagóztam, 23 éves koromig. Nagyon ártalmas volt: tönkre mentek a fogaim, nem fejlődtek ki normálisan az izmaim, sovány, vézna ember lettem, hiába zabáltam, nem épült be a tápanyag - azóta sokkal kevesebbet eszem, mégis híztam, szóval tuti, hogy a bagó miatt lettem vézna.

A tüdőm is fájt, folyton köhögtem, rossz hatással volt rám.

Gyerekként, fejlődő szervezettel a legártalmasabb a dohányzás, hagyj fel vele, sokkal jobb nélküle!

2016. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Dylena válasza:
Hasonlòkèppen kezdtem, mint most te. Most 34 èves vagyok. Idôközönkènt pròbàlok leszokni, de nem megy. Nem sok mindent bàntam meg èletemben, 3 dolot talàn, de ezek közül az egyik az, hogy ràszoktam a cigire. Ha újrakezdhetnèm az èletemet, soha nem gyújtanèk rà, nem èri meg.
2016. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
53%

Te megőrültél???? DOBD EL AZONNAL AZT A CIGARETTÁT!!!!

MEG AKARSZ HALNI????????????

2016. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Joe001 ***** válasza:
75%

Pfh , cigi .... az nem menő .

Drogozzál inkább . A hollywoodi sztárok is azt csinálják .

Kis hernyó , narkó , azután leöblíted vodkával .... meglátod , milyen jó gyerek lesz belőled 15 éves korodra ! :D

2016. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"Meg fogsz dögleni" De ennyivel nem úszod meg. Ami garantált 10 év után legkésőbb, tutira jelentkeznek a COPD első jelei. Ha mázlid van nem 3-as 4-es típusú COPD-ésként kell leélned az életed utolsó traktusát, hanem elvisz egy tüdőrák, egy agyvérzés, vagy egy infarktus megváltásként. Amúgy meg halkan kérdezem meg, mi a túróból finanszírozod? Akkor cigizz ha már megkeresed rá a lóvét.
2016. máj. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1-2 szállal ártalmasabb, mintha nem szívnád el.

A te korodban kezdett el majdnem minden barátom cigizni.

Most 20 évesen már bevallják amit az elején annyira tagadtak, hogy nem ártalmas, nem érzik a rossz hatását. Elmegyünk partiba, futunk/biciklizünk pár kilométert és feltűnően hamarabb fáradnak el, fogynak ki levegőből. Sex érdekel? Ugyan ez..

Ne cigizz! Te döntesz a saját sorsodról, de badarság lenne direkt bántani magad, ha már egyszer nem muszáj.

2016. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Olyan menő dolog cigizni, hiszen minden hülye cigizik.

Akinek meg van esze és egy-két szál cigit sem szív el, azt a sok bunkó cikizi!

Sportolj, akkor hivatkozhatsz a bunkóknál miért nem cigizel!

2016. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!