Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 éves vagyok. Naponta 1-2...

13 éves vagyok. Naponta 1-2 szál cigarettát szívok el. Ez mennyire ártalmas?

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 14:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jajj sok antidohányos..:D 13 évesen még ne cigizz majd egy 5 év múlva már nem gáz.
2016. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
NE CIGIZÉ! Olyan büdös leszel mint egy csöves! Meg amúgy is rohadt egézségtelen. Egy ismerősömet (aki sokat cigizett) a mentő vittel a szívroham miatt. Meg aztán amúgy se olyan jó, inkább ne szokj rá; de ezek szerint késő.Úgyhogy küzdj meg vele azt tedd le azt a tüdő roncsoló szart. 1-2 szál se valami egézséges; főleg 13 évesen.
2016. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De gyerek vagy.Le merem fogadni, hogy azért cigizel, hogy menő gyerek legyél. mások elvárása miatt tönkretenni az életed a legnagyobb hülyeség a világon. Mondom én, akit 17 évesen beutaltak pszichiátriára anorexia és alkohol függőség miatt. Ugyan nem cigiztem, és az éheztetéssel egy fokkal jobban veszélyeztettem az életem, mint te a dohányzással, de a cél ugyanaz volt. A megfelelési kényszer. Nem tudtam soha bulizni a fejemben levő rossz gondolatok miatt, de azt sem tehettem meg, hogy kimaradok a bulikból, mert akkor nem leszek menpgyerek, így rendszeresen leittam magam. Aztán már egyedül is ittam. Néha suli előtt, közben és után is. Tönretettem az életemet. Kérlek, te próbálj meg egy kicsit okosabb lenni, és mások kedvéért ne szokj rá a cigarettára, mert igen, nagyon ártalmas az is.
2016. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Cigivel levezetni a stresszt :'D srácok menjetek el kondiba ha tele vagytok ideggel, jobb az.
2016. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pont 1-2 szállal több mint amennyitől nem lenne bajod
2018. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!