Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik olyan cigi ami nem...

Létezik olyan cigi ami nem annyira ártalmas, gyenge és nehezen lehet rászokni?

Figyelt kérdés

Marlboro Beyon Silverről mi a véleményetek?

mennyire erős a többihez képest és könnyen rá lehet-e szokni?



Anti dohányosok ne írjanak és nem kérek olyan kommenteket hogy ne cigizz mert ártalmas és stb...


Előre is köszönöm :)



2016. jún. 10. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

én cigizek, ha teheted, ne szokj rá.:-)

igazán jóindulatból mondom.

Amikr terhes voltam, volt motivációm leszokni,de ahogy ovis lett a fiam, visszaszoktam. Ez az én sszeretntségem,és ne hidd,hogy te másképp jársz. Tanulj,kérlek,ebbből.

2016. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A cigire könnyű rászokni (mindegy, milyen), és bár könnyű leszokni is, de minek dugnád tűzbe a kezed csak azért, hogy legyen honnan kihúzni.
2016. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem szeretnék rászokni a cigire csak "megkóstolni" és ezért kérdeztem hogy van-e olyan amire nehezen lehet rászokni mert csak kipróbálni akarom de nem szeretnék rászokni :)
2016. jún. 10. 16:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a nikotinnal van a gond, hanem az egyéb égéstermékekkel, ez nem függ a cigi nikotintartalmától. A kátrány, kormom és a többi az ártalmasabb mint a nikotin.

Életem legrosszabb döntése volt, hogy kipróbáltam...

2016. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Mindegyik kb egyforma.
2016. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

16:45

csak egyszer próbáltad vagy rá is szoktál?

2016. jún. 10. 17:08
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Rá és nagyon nehéz letenni, csak átmenetileg megy, de azóta is visszatérek hozzá.
2016. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

sajnálom

milyen cigit szívsz?

vagy melyiket próbáltad ki először?

2016. jún. 10. 17:58
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbálashoz szinte mindegyik gyengébb cigi megteszi, a hatás ugyanaz lesz.

Olyan cigi meg NINCS a világon ami ne lenne ártalmas vagy ne lehetne rászokni ha van nikotintartalma.

Egyetlen cigitől úgysem fogod kívánni, nem kell félni ilyesmitől. Annak meg aki egy cigitől is rászokik, annak csak gratulálni tudok, ott nem a cigi volt a hibás. ;)

2016. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hete vettem "életem első cigarettáját" (bulikban már szívtam, mert kínáltak) Marlboro erdeigyümölcsöset...nem tervezek rászokni le tudom tenni, szintén csak kipróbáltam, de pont ma vettem megint egy dobozzal, hogy legyen azért nálam is legközelebb


többet nem fogok venni, mert drága buli hosszútávon :)

2016. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!