Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Titeket is idegesítenek a...

Titeket is idegesítenek a dohányosok?

Figyelt kérdés
Én már UTÁLOM őket valamelyik nap épp egy mellett mentem és úgy pöfögött hogy azt hittem hogy gyártelepre tévedtem mintha kéményt nyomnának a pofámba nem is birtam mellette menni megálltam hadd menjen köhögtem is rendesen aztán amikor tiszta volt a terep elindultam. Szánalmasak nincs mit kezdeniük az élettel ja egyébkén ha talán egy dohányos is olvassa ezt akkor üzenem neki cigi=halál mivel nagy esélye van a tüdőrákra.

2016. jún. 13. 20:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
25%

Bocs, korán küldtem el.

Szóval azt hiszik nem árt nekik, aztán mikor 40 évesen már nem áll fel a cerka, akkor kezdenek gondolkozni. Vagy amikor 50 évesen húzzák maguk után az oxigén palackot...

2016. jún. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%

Tudom, hogy sokan sokkot fognak ettől kapni, de szerintem igenis van valami "menő" a dohányzásban. Szerintem egész egyszerűen emiatt cigiznek annyian. Ezen kívül ad egy ilyen "kifogást" az embernek. "ki kell menjek elszívni egy cigit". Ez azért jól tud jönni néha, hogy ő most nem csak úgy lopja a napot meg lézeng, hanem csinál valamit, éli a káros de stílusos szenvedélyét.

Én amúgy nem dohányzom, de meg tudom érteni azokat, akik igen.

2016. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Na igen lehet igényesen cigizni meg igénytelenűl.

Kérdező remélem wifin keresztűl jön a neted mert mivel màgneses tér ràkkeltő is lehet ...angol tudósok. Az ilyen vicsorgós gyűlölködés mint ahogy te ìrtàl emésztőszervi ràk esélyét növeli ideg gyomrodra megy.Az energia ital a ma cigije. Chips adóval nagyon nagy bevételt hoz az àllambak. Erről ennyit hülyeségen idegeskedsz.

2016. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
83%
cigi = halál innen is látszik hogy mekkora baromságokat írsz.Érdekes módon voltak 100 fölötti emberek akik dohányoztak elég sokat életükben és nem rákban haltak meg.Elfogadom hogy ez a véleményed mindenkinek lehet valamiről véleménye,de azt hogy azt feltételezed hogy valakinek nincsen élete csak azért mert dohányzik,akkor te egy szűk látáskörű konzervatív vén f*** vagy akinek az interneten és a Viagrával való recskázáson kivűl nincs élete.
2016. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Igen valszeg a wifitől döglenek az emberek sose iszom energia italt chipset néha néha eszek de csak naon ritkán

ezt azért ítam ki hogy normális válaszokat kapjak ne ilyen gyűlölködö g**i bunkók írjanak köszönöm aki megérti aki nem az kopjon le :)

2016. júl. 2. 23:05
 16/25 anonim ***** válasza:
84%

"Töllem" úr szavait hallhattuk, aki van vagy 17 éves...majd mikor leiszod magad tabblettás borral, jusson eszedbe a dohányosok egészségromboló tevékenysége ;-)

Bár nyilván alig eszel chipset, gondolom.az alkoholt azért nem veted meg.Vagy esetlwg most még nem.Hogy tehetsz ilyet a májaddal?!?Biztos nem tudsz mit kezdeni az életeddel :-)))

2016. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem iszok alkoholt csak ritkán hétvégenként egy pohár bort
2016. júl. 13. 13:29
 18/25 anonim ***** válasza:
Engem zavar a cigiszag, sőt az egész manír, a kéztartás és a teljes "szertartás" ami ezzel jár, baromira irritál, de nem szoktam kinyilvánítani. Viszont a szag miatt távol tartom magam a bagósoktól és a csókolózás sem megy velük.
2016. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ma meg pont ebédeltünk étterembe és 3-an cigiztek benn a baromállatjai és ott szállt mindenkire a füst de nem csak ott hanem kb minden étterembe volt legalább 1 cigiző hülye buszmegállón nem lehet de étteremben igen !?!?😈😈😈
2016. aug. 17. 01:06
 20/25 anonim válasza:

nem olvastam a kommenteket,csak a kérdésedre válaszolni akarok

IGEN

Hatalmas bunkóság szerintem,ha valaki az utcán dohányzik. Engem nem érdekel,hogy mivel és hogyan teszi tönkre az egészségét,de akkor ne az utcán. Fittyet hány más emberek egészségére. Mert otthon is lehet ám cigizni,csak ha nem bírja ki,akkor inkább pszichológushoz kéne menni,vagy elvonóra.

Egyébként van cigis ismerősöm,de ő inkább otthon cigizik,és ha nagyon kell neki társaságban (de az tényleg végső eset) félrevonul.

Egyik reggel ment előttem lassan biciklin egy bácsi,cigizve. Látta,hogy egy gyerek megy utána,de se nem húzodott le,hogy megtudjam előzni,se nem hagyta abba. Tehát 5 percen keresztül azt kellett szívnom,már a sálammal takartam az orrom. És még a suliból is majdnem elkéstem.

13/L

2016. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!