Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Titeket is idegesítenek a...

Titeket is idegesítenek a dohányosok?

Figyelt kérdés
Én már UTÁLOM őket valamelyik nap épp egy mellett mentem és úgy pöfögött hogy azt hittem hogy gyártelepre tévedtem mintha kéményt nyomnának a pofámba nem is birtam mellette menni megálltam hadd menjen köhögtem is rendesen aztán amikor tiszta volt a terep elindultam. Szánalmasak nincs mit kezdeniük az élettel ja egyébkén ha talán egy dohányos is olvassa ezt akkor üzenem neki cigi=halál mivel nagy esélye van a tüdőrákra.

2016. jún. 13. 20:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én meg ilyen kis csicskákat utálom,akik bele akarnak ugatni mások életébe!!!

Mi közöd hozzá hogy ki mit csinál?Menj át az út másik oldalára ha nem tetszik valami!

Minden nap kiírja valamelyik gyökér ezt a kérdést!

Te meg vak és izületes leszel a sok gépezéstől,a dögbor meg kinyírja a májad!Menj aludni,holnap suli(ha jársz egyáltalán)

2016. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
70%
Engem a nemdohányzók idegesitenek. Felkötném mindet.
2016. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
70%

"távol tartom magam a bagósoktól és a csókolózás sem megy velük."



De legalább lecumizod őket.

2016. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó,király vagy!

XD

2016. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Őszintén elmondom, hogy a lelkem mélyén okádok a bagótól, a bagószagtól, a bagósoktól, a nikotintól megsárgult ujjaiktól, hogy a középső és a mutatóujjuk lassan beáll nyìlegyenes párhuzamba egymástól 5mm-re stb stb. Okádok, undorodom. DE! Igyekszem nem ítélkezni, azaz senki lelkébe nem belegázolni, holott ismerkedéskor kifejezetten kellemetlen dolog, hogy az emberek túlnyomó többsége azonnal kiesik. Tehát nyíltan nem támadok be senkit, nyíltan nem bántok senkit e felettébb (számomra) visszataszító függősége (és szolgalelkűsége) miatt. Csak magamban van meg a véleményem.


A halálnak viszont semmi köze ehhez. Ha menni kell akkor menni kell. A halál időpontjára nincs hatással a dolog.

2016. okt. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!